ריפוי טבעי של סרטן השד

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

אם אתן שואלות את עצמכן מהי הסיבה לכך שישנה עלייה באחוז הסובלות סרטן השד, יש לזה הסבר פשוט. מבחינה אבולוציונית השדיים הם איבר מיותר…

הגורם משמעותי לעלייה  בסרטן השד הוא הירידה בהנקה והמעבר לשימוש בתחליפי חלב אם לאורך העשורים האחרונים, שהיא לתפיסתי, תוצאה של שטיפת מוח תעשייתית שהחלה אי-שם בשנות השבעים של המאה העשרים, כאשר מחקרים רפואיים (שקרוב לוודאי נערכו ביוזמת יצרני מזון התינוקות ומומנו על ידם בנדיבות), טענו שההנקה גורמת לשדיים להצטמק ולאבד את צורתם(!!!).

אימהות צעירות שנבהלו מהאיום על מראה גופן הסקסי, כפי שניתן היה לצפות, מיהרו לוותר על ההנקה ועברו להאכיל את צאצאיהן במזון תעשייתי.

באופן אירוני, המציאות הפוכה לגמרי מהממצאים של אותם מחקרים.

ההסבר הוא בכך ששדי האישה לא נוצרו על ידי הטבע כאטרקציה, אלא נועדו מלכתחילה להזין תינוקות.
כאשר אנו מונעים מאיבר או מרקמה בגופנו לקיים את ייעודם, אנו קוראים תיגר על חוק יסוד בטבע “השתמש בזה או שתאבד את זה”, וככל שנפחית את השימוש באיבר כלשהו, זרימת הדם אליו תלך ותפחת, וכתוצאה מכך הוא יתנוון ויתכווץ ויאבד צפיפות ומסה. בהתאם לכך, סביר להניח שדווקא הוויתור על ההנקה, הוא זה שיגרום לכך שהשדיים יאבדו את הצורה ואת הגודל, יתדלדלו ויהיו חלשים ופגיעים יותר למחלות.

העלייה המבהילה באחוז הסובלות מסרטן השד, עשויה להיות מוסברת בכך שברגע שאישה יוצאת מבית החולים עם תינוקה, מתנפלות עליה תועמלניות של חברות הפורמולה, ומסבירות לה למה הפורמולה שהן משווקות היא האפשרות הטובה ביותר להזין את התינוק, וגם נותנות לה דוגמאות לניסיון. מבלי שהאם הצעירה תהיה מודעת לכך, ההתנסות למעשה פוגעת בייצור החלב שלה, מאחר ודיכוי פעולת השדיים בזמן שההורמונים מגבירים את זרימת הדם אליהם על מנת לייצר את החלב, מחליש את זרימת הדם בהם, וככל שזרימת הדם נחלשת, נפגעים חילוף החומרים ופעילות המנגנון החיסוני, ונפגעת יכולתם לאתר ולהשמיד תאים סרטנים העלולים להתפתח לגידולים.

גורמים נוספים הפוגעים בזרימת הדם בשדיים הם חוסר פעולת היניקה של התינוק, החיונית לעידוד זרימת הדם. בהמשך לכך, מבחינה אבולוציונית, ייתכן שהמשיכה של הגבר לשחק בשדיים של האישה, נועדה למעשה להגביר את זרימת הדם בשדיים, על מנת לשמור עליהם במצב בריא ולמנוע מהם מחלות כמו סרטן, המתפתחות כשזרימת הדם החלשה אינה מסוגלת לאפשר למנגנון החיסוני לטפל בגידולים. לכן, אם עד היום לא נהנית ממגע בשדיים, אולי הגיע בזמן לשנות את הגישה.

מכיוון שאנו מעדיפים רפואה מונעת, מומלץ לכל אישה לעבור טיפולי הילינג לשדיים אחת לחודש או למספר חודשים, על מנת למנוע שיבושים בזרימת הדם ותהליכים ניווניים.

במידה ואת כבר חולה, במידה שאת מעוניינת בריפוי טבעי, הדרך הטובה ביותר לתפיסתי לרפא את סרטן השד היא באמצעות טיפולים הוליסטיים כמו הילינג או רייקי, המחזקים את זרימת הדם, את חילוף החומרים ואת תפקודו של  המנגנון החיסוני בשדיים, ועשויים להראות תוצאות מדהימות בזמן קצר יחסית, ללא תופעות לוואי, ללא כאבים, ללא סיכונים ובעלויות מינימליות.

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כל הזכויות שמורות למחבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *