איל כהן – כרטיס ביקור

שמי איל כהן, ואני הכותב והמוציא לאור של סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” העוסקת בהבנת החיים ובריפוי טבעי של מחלות שונות. בנוסף לכך, אני עוסק בריפוי טבעי מזה כעשרים וחמש שנה, במהלכן ראיתי ריפוי של מחלות ומגבלות רבות ושונות, ללא סבל, ללא סיכון וללא פוטנציאל נזק.

להבדיל מרופא, שבמשך שנים ארוכות עובר התמחות לטיפול באיבר מסוים באמצעים מלאכותיים, מטפל הילינג מחזק את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף באמצעות תמיכה אנרגטית, ולכן הוא מסוגל לסייע לחולים להתרפא ממנעד רחב של מחלות, מכאובים, מגבלות ובעיות בריאותיות. טיפולי הילינג במקרים רבים מאפשרים לגוף לרפא את עצמו ממצבים שלרפואה אין מענה עבורם, וגם במקרים שהרפואה יודעת לרפא, טיפולי הילינג מפחיתים את הכאב באופן טבעי, מזרזים את ההחלמה ומפחיתים את הטראומה שנשארת ברקמות, את הכאב, את הסבל ואת המגבלות שעלולים להתעורר בהמשך החיים.

על מנת להמחיש את העוצמה של טיפולי ההילינג, הכנתי רשימה של מחלות לפי סדר האלף-בית, שבסובלים מהן יצא לי לטפל. בלמעלה מתשעים אחוז מהמקרים השגנו שיפור משמעותי, מתוכם מקרים רבים שבהם השגנו ריפוי מלא, בתלוי בתגובת המטופל ובמשתנים שונים נוספים.

א.)  אולקוס / אפילפסיה / אפנדיציט/ אלרגיות / אקנה / אסטמה של העור/ שיקום אחרי אירוע מוחי

ב.)  בצקות (הצטברות נוזלים)/ כאבי ברכיים / בלט דיסק

ג.)  גב – פריצות דיסק / בלט דיסק, כאבי שכמות ועוד

ד.)  דורבן, דלקות וזיהומים

ה.)  היפרדות רשתית / הליקובקטור

ו.)  ורטיגו

ז.)  זאבת (לופוס) זיהומים, מחלות זיהומיות

ח.) חסימת ריאות כרונית (COPD)

ט.)  טחורים

י.)  יתר לחץ דם

כ.)  כאבים, כאבי שרירים/ מפרקים/ כאבי מחזור, עזרה בהקלה ובריפוי סוגים רבים של מכאובים ומגבלות

ל.)  לומבגו (כאב בחלק התחתון של הגב, המקרין לרגליים)

מ.)  מיגרנה

נ.)  מחלות נוירולוגיות/  נקע, ריפוי מהיר והפחתת טראומה

ס.)  סינוסיטיס / סרטן

ע.)  בעיות של מערכת העיכול

פ.)  פיברומיאלגיה / פריצת דיסק/ פצעי סוכרת / פצעי לחץ / פיסורה

צ.)  צהבת / שחמת הכבד / צרידות

ק.)  קרע ברצועה / קרוהן / קוליטיס

ר.)  ראומטיזם – דלקת מפרקים

ש.)  שברים – האצת ושיפור ההחלמה / שלבקת חוגרת

ת.)  תסמונת כאב אזורי מורכב (CRPS)

אלו חלק מהמחלות ומהמגבלות שבהן יצא לי לטפל, ומכיוון שישנן רבות אחרות, אני ממליץ למי שסובל מבעיה בריאותית כלשהי, גם כזו שלא מוזכרת ברשימה, ליצור קשר ולהתייעץ. אם מדובר במשהו שיש לי בו ניסיון או שאני מאמין שאוכל לסייע על סמך היכרותי את הגוף, הסיכוי לריפוי משמעותי.

באילו מקרים אני ממליץ לכם להשתמש בשרותי:

כל סוגי זיהומים ודלקות, בין אם מדובר בדלקת עיניים, דלקת אוזניים, דלקת שקדים, דלקת גרון, דלקת בדרכי השתן, דלקת ריאות, דלקת קרום המוח ודלקות אחרות, הסיכוי להביא לריפוי ולחיזוק הרקמות באופן שימנע את חזרת הדלקת בעתיד הוא יחסית גבוה. בחלק מהמקרים נצליח להביא לריפוי בטיפול אחד, במקרים אחרים נצטרך שניים/ שלושה או ארבעה טיפולים, אבל נוסיף להתקדם כל עוד יש שיפור מטיפול לטיפול, כך שאנחנו לא לוקים סיכונים.

במרבית המקרים של טיפול בפצעי לחץ, נמק, כאבים שונים, כאבי שרירים, שחיקת סחוסים, אפשר לראות תוצאות מיידיות.
במקרים של פצעים, שברים, כוויות, מכות יבשות, ניתן לשפר משמעותית את איכות חייו של הסובל, לזרז את ההחלמה ולחסוך נזקים בריאותיים ארוכי טווח.

טיפולי הילינג הם הדרך לרפא מחלות שמתפתחות כתוצאה מהפרות של איזונים שונים של אנרגיה, והרפואה שאינה מכירה באנרגיה לא יודעת לרפא אותן, והיא מטפלת בסימפטומים שלהן, ומגדירה כמחלות כרוניות או מחלות אוטואימוניות.

במקרים של מחלת הסרטן, סיכויי הריפוי להערכתי עומדים על כחמישים אחוז. מי שמעוניין להימנע מטיפולים פולשניים יכול לנסות שניים או שלושה טיפולי הילינג. במידה ויש שיפור בתסמינים כמו כאב, תיאבון או תפקוד, הרי שהשיפור הוא תוצאה של תהליך של ריפוי שהגוף עושה, וכדאי להמשיך בטיפולים עד לריפוי המלא.

למרות שמצבים רבים של חולי ניתנים לריפוי בטיפול אחד או במספר טיפולים, חשוב להביא בחשבון שהתוצאה שנקבל תלויה בשעות טיפול ובתדירות הטיפולים, ולכן, במקרים מורכבים חשוב לתת שעות טיפול רבות ותדירות גבוהה ככל האפשר.

כאבי מחזור, מיגרנות, ורטיגו בדרך כלל חולפים במהירות בטיפולי הילינג.

על מנת להבין את עוצמת הריפוי הטבעי, תוכל להתרשם מהמלצות של מטופלים בדף הייעודי.

חשוב שאבהיר שלא אציע שירות שהסיכוי שאצליח לעזור בו נמוך, וזה מכמה סיבות:

מכיוון שהדבר האחרון שהייתי רוצה לעשות הוא לאכזב את מטופלי.

הצלחות מחזקות אותי וכישלונות מחלישים אותי, ולכן, תמיד אעשה כל שביכולתי על מנת להצליח, וגם איידע כל אדם שמתעניין בסיכויי ההצלחה בריפוי של כל בעיה בריאותית, על סמך הניסיון והידע שלי.

העובדה שאני עוסק בתחום במשך קרוב לעשרים וחמש שנה, היא תוצאה של אחוז גבוה של הצלחות. המטופלים שלי מגיעים בעיקר מפה לאוזן, ואם לא אספק להם חוויית ריפוי טובה, מהר מאד לא יהיו לי יותר מטופלים.

הציון הזה התקבל מתשאול של תשע מטופלים אחרונים שטופלו על ידי, והוא מתייחס לפרמטרים שונים כמו מחיר, עמידה בזמנים, איכות השירות ועוד, כשעל כל אחד מהם המטופל מתבקש לתת ציון בנפרד…

איל כהן כרטיס ביקור