כרטיס ביקור

שמי איל כהן, ואני עוסק בריפוי טבעי מזה כעשרים וחמש שנה, במהלכן ראיתי ריפוי של מחלות ומגבלות רבות ושונות, ללא סבל, ללא סיכון וללא פוטנציאל נזק.

באילו מקרים אני ממליץ לכם להשתמש בשרותי:

כל סוגי זיהומים ודלקות, בין אם מדובר בדלקת עיניים, דלקת אוזניים, דלקת שקדים, דלקת גרון, דלקת בדרכי השתן, דלקת ריאות, דלקת קרום המוח ודלקות אחרות, הסיכוי להביא לריפוי ולחיזוק הרקמות באופן שימנע את חזרת הדלקת בעתיד הוא יחסית גבוה. בחלק מהמקרים נצליח להביא לריפוי בטיפול אחד, במקרים אחרים נצטרך שניים/ שלושה או ארבעה טיפולים, אבל נוסיף להתקדם כל עוד יש שיפור מטיפול לטיפול, כך שאנחנו לא לוקים סיכונים.

במקרים של פצעי לחץ, נמק, כאבים שונים, כאבי שרירים, שחיקת סחוסים, במרבית המקרים אפשר לראות תוצאות מיידיות.
במקרים של פצעים, שברים, כוויות, מכות יבשות, ניתן לשפר משמעותית את איכות חייו של הסובל, לזרז את ההחלמה ולחסוך נזקים בריאותיים ארוכי טווח
מקרים של פריצת דיסק, בלט דיסק, היצרות של עמוד שדרה.

טיפולי הילינג הם הדרך לרפא מחלות שמתפתחות כתוצאה מהפרות של איזונים שונים של אנרגיה, והרפואה שאינה מכירה באנרגיה לא יודעת לרפא אותן, והיא מטפלת בסימפטומים שלהן, ומגדירה כמחלות כרוניות או מחלות אוטואימוניות.

מחלת הסרטן, סיכויי הריפוי להערכתי עומדים על כחמישים אחוז. מי שמעוניין להימנע מטיפולים פולשניים יכול לנסות שניים או שלושה טיפולי הילינג. במידה ויש שיפור בתסמינים כמו כאב, תיאבון או תפקוד, הרי שהשיפור הוא תוצאה של תהליך של ריפוי שהגוף עושה, וכדאי להמשיך בטיפולים עד לריפוי המלא.
כאבי מחזור, מיגרנות, ורטיגו בדרך כלל חולפים במהירות בטיפולי הילינג

על מנת להבין את עוצמת הריפוי הטבעי, תוכל להתרשם מהמלצות של מטופלים בדף הייעודי.

חשוב שאבהיר שלא אציע שירות שהסיכוי שאצליח לעזור בו נמוך, וזה מכמה סיבות.

המטופלים שלי מגיעים בעיקר מפה לאוזן, ואם לא אספק להם חוויית ריפוי טובה, מהר מאד לא יהיו לי יותר מטופלים. העובדה שאני עוסק בתחום במשך קרוב לעשרים וחמש שנה, היא תוצאה של אחוז גבוה של הצלחות.

הצלחות מחזקות אותי וכישלונות מחלישים אותי, ולכן, תמיד אעשה כל שביכולתי על מנת להצליח, וגם איידע כל אדם שמתעניין ביחס לסיכויי ההצלחה בריפוי של כל בעיה בריאותית, על סמך הניסיון והידע שלי.

איל כהן כרטיס ביקור

הציון הזה התקבל מתשאול של תשע מטופלים אחרונים שהיו אצלי, והוא מתייחס לפרמטרים שונים כמו מחיר, עמידה בזמנים, איכות השירות ועוד, כשעל כל אחד מהם המטופל מתבקש לתת ציון בנפרד…