כולסטרול והתקפי לב

תופעת ה”יתר כולסטרול בדם” מדאיגה רבים מבני האדם הסובלים ממנה, מאחר והיא נחשבת כגורם להתקפי לב, דום לב, קריסת מערכות ומחלות רבות ושונות.
הרפואה, המרוכזת בעולם החומר, מחפשת את הגורם בעיקר במזון ומנסה לסייע לסובלים באמצעות תרופות, אך כמו במקרים רבים אחרים, האמת היא שהבעיה אינה במזון – והפתרון בטח שאינו בתרופות.
על מנת להבין את תופעת הכולסטרול, חשוב להבין את הגוף בהיבט האנרגטי.

ובכן, בניגוד לתפיסה המקובלת, יתר כולסטרול בדם הוא תוצאה של סטרס – וכך הדבר עובד.
בדומה למחלת הסוכרת שבה דנו בטיפ הרלוונטי, בעתות סטרס, מתח, זעם ועצבים, הגוף זקוק לאנרגיה על מנת להגיב למצבים שונים, ולכן הכבד מפריש למחזור הדם כמויות גדולות של סוכרים וסוגים שונים של כולסטרול, המשמשים לייצור אנרגיה. ככל שהסטרס גבוה, הגוף יפריש יותר כולסטרול למחזור הדם על מנת לאפשר לרקמות השונות להגיב לסטרס על מנת להתאזן.
הבעיה שבחברה לא מוסרית של חוק וסדר מעוותים, מרבית הסטרס מיוצר דווקא על ידי המערכת השלטונית ואין לנו שום דרך פיזית להגיב, מכיוון שאז ניחשב כעבריינים וניעצר, ולכן, במצבים של סטרס מתמשך, הגוף מייצר כולסטרול שנשאר במחזור הדם, שוקע בדפנות כלי הדם, מצטבר, מתערבב עם חומרים טרשתיים המצויים במחזור הדם, וגורם סתימות עורקים המעמיסות על הלב, ועלולות לגרום לקריסתו.

הפתרון לבעיה כאובה זאת הוא חיים מוסריים, ואם זה לא מעשי – שק אגרוף לחבוט בו או כל פעילות גופנית שתזרים את הדם ושתשרוף את חומרי האנרגיה במקום להניח להם לשקוע ולהצטבר.
הבעיה היא שהפעילות הגופנית חייבת להיות מאד הדרגתית מכיוון שאם כבר התגלתה אצלך רמה גבוהה של כולסטרול בדם, ייתכן שישנם כלי דם חסומים או שזרימת הדם שבהם לקויה, ומאמץ עלול לגרום לנזק ואפילו למוות.

עשו לייק לדף הפייסבוק שלי

card_reiki