ריפוי טבעי של מחלת הסרטן

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

ברור לי עד כמה שמבחינה פסיכולוגית קשה להתנתק מהמערכת שבה אנו מתוכנתים לתת אמון בכל הקשור לבריאותנו, שהיא חלק מהותי מהדפוסים המקובלים בחברה הנורמטיבית, ולכן, עם כל הקושי לשנות דפוסים, במקרים של מחלה כמו הסרטן, האנשים שעשויים להיות מועמדים לריפוי טבעי, הם חלק הרבה יותר קטן מתוך האוכלוסייה, ומרבית החולים ישלמו הון עתק על מנת לעבור ניתוחים בבתי החולים הטובים ביותר, ולאחר מכן טיפולים של כימותרפיה והקרנות למיניהן.
חשוב שנבין שבסופו של דבר הגוף הוא המרפא את המחלה, ובמקרים שלגוף אין את היכולת לרפא אותה, שום תרופה או ניתוח לא יעזרו, ולא משנה כמה המדע ישקיע במחקר ופיתוח. לכן, השאלה היא באיזו דרך תבחר: לחזק את היכולות של הגוף ולעזור לו להתגבר על המחלה – או להחליש אותו ולהרעיל אותו ולקוות שהסרטן ימות מההרעלה לפני שאיזו רקמה חיונית תקרוס.

החסרונות של הטיפול הרפואי הם שבניתוח להסרת גידול סרטני, על מנת שלא להשאיר תאים סרטנים, יחד עם הגידול הרופאים מסירים חלקים של רקמה בריאה, הטיפול הוא פולשני וגורם לטראומה, והרופאים לעולם לא יידעו אם הגידול שחרר אל מחזור הדם גרורות בצורת תאים סרטניים שהשתכפלו ממנו.

למרות התקדמות הטכנולוגיה, אני לא יכול שלא לשאול את עצמי מי הגאון שהמציא את הכימותרפיה ואת ההקרנות, ואיך זה שמיליוני בני אדם בכל העולם הולכים לקבל את טיפולי התרעלה האלו כמו עדר של זומבים צייתנים, שאין להם שום יכולת להטיל ספק – או לנסות טפילו לחשוב על דרכים אחרות להתגבר על המחלה.

אני רואה בכימותרפיה אחת ההונאות הגדולות של הרפואה – ואולי הגדולה מכולן, ועובדה היא שגם במקרים שהטיפול נחשב למוצלח, מרבית חולי הסרטן ש”הבריאו בזכות הכימותרפיה” (אולי נכון יותר לומר “הבריאו למרות הכימותרפיה”), תוך חמש שנים מה”החלמה” חוו סרטן הרבה יותר אגרסיבי, שהביא למותם בסבל ובייסורים.

הסיבה לכך היא שבטיפולים הרפואיים מסירים בניתוח את הגידול הנראה לעין, ולאחר מכן שוטפים את הגוף ברעלים בצורת טיפולים כימותרפיים והקרנות, אך מכיוון שהרפואה יכולה לראות גרורות רק כשהן מגיעות לגודל שבו ניתן להבחין בהן, במקרים רבים נותרים בגוף תאים סרטניים בודדים שהרפואה אינה רואה. מבחינת הרפואה הטיפול נחשב למוצלח, אך אותם תאים בודדים שהכימותרפיה לא הצליחה להשמיד המסתובבים בגוף וכבר שרדו את הרעל הכימי, במהלך השנים שאחרי ה”החלמה”, הולכים ומתחלקים וצומחים לגידולים אלימים הרבה יותר מהגידול הראשוני, וסיכוייו של הגוף המוחלש מהסבב הקודם של המחלה לעמוד בסבב נוסף של טיפולים כימותרפיים, קלושים.

לעומת זאת, כשאנו מסתמכים על טיפולים המחזקים את הגוף ואת המנגנון החיסוני, ישנו סיכוי הרבה יותר גדול שהגוף יחסל את הגידולים באופן מוחלט, מבלי להשאיר תאים תועים, שיחסלו אותו מאחורי הסיבוב.

אם אתה חולה בסרטן ומעוניין למצוא דרך שאנה כרוכה בהפקרת גופך לטיפולים כימותרפיים, להקרנות ולשאר מרעין בישין, שווה לשקול לתת לגוף הזדמנות להירפא באמצעות טיפולי הילינג ורייקי, המסתמכים על הגוף. משמעות הדבר היא שבמידה ואחרי טיפול או שניים אנו מצליחים להשיג שיפור כלשהו במצב התפקודי או ירידה ברמת הכאב, אנו יודעים שהשיפור הושג הודות לכך שהפעילות של הגידול פחתה, ושאם נמשיך באותה הדרך, המנגנון החיסוני בסופו של דבר יוכל לחסל אותו לחלוטין, יחד עם גרורות  למיניהן. במידה ולא הצלחנו להשיג שיפור, תוכל תמיד לחזור לבית החולים, שם יקבלו אותך בזרועות פתוחות, אך אם תצליח להימנע מהטיפולים ברעלים, איכות חייך תשתפר לבלי היכר.

טיפולים הוליסטיים מחזקים ותומכים בגוף ומאפשרים לו להילחם במחלה ביעילות מרבית, ללא השלכות מזיקות, וניסיון זה כדאי מאחר והוא אינו כרוך בגרימת סבל, בכאבים ובנזקים לרקמות שונות בגוף העלולים להתבטא במחלות – ובמקרים רבים גורלי.

אילו לא היה לי ניסיון בטיפול בסרטן, לא הייתי מעז להציע לאנשים את הפתרון בדרך שלי, אבל מניסיוני הוכח שהדבר אפשרי, ובכל מקרה, הוא אינו מתנגש עם הטיפול הרפואי בשום צורה, וניתן להשתמש בו במקביל.
בתמונות שלפניך גידול סרטני מסוג  BCC) Basal cell carcinomoa) אחרי טיפול אחד. מכיוון שהגידול היה עדיין קטן, הריפוי היה מהיר באופן מפתיע. בתמונה למעלה הגידול לפני טיפול – ובתמונה שמתחתיה, אותו גידול אחרי שלושה שבועות, ורואים שהוא כבר כמעט נעלם.

אחרי עשרים שנה שבהן אני טוען את זה – עכשיו זה גם הוכח מדעית, מה שאומר שאולי יהיה לך יותר קל לקבל: מחקר חדש בחקר הסרטן: “טיפולים כימותרפיים מאיצים את המחלה”

מחקר שנערך בפקולטה לרפואה בטכניון, ברמב”ם ובמכון ויצמן, מסביר כיצד טיפול בסרטן מגביר את אלימות המחלה. כעת מפתחים החוקרים דרכים לעיכובו של מנגנון זה…

card_reiki

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.


 


 

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

Comments (3)

 • שרית Reply

  ריפוי הסרטן שכתבת, ושאר המחלות שאתה מרפא, מרגש מאוד. מניסיון אישי, הרפוי שאתה מעביר, עוצמתי יותר מכל טיפול אלטרנטיבי או קונבנציונלי המוכר היום. נשאר רק להודות בגדול על הזכות לקבל אצלך טיפול,

  23 ביוני 2017 at 2:46
 • אודליה Reply

  נשמע כל כך טוב ואמין! אני מאמינה בריפוי טבעי.
  אני בת 37 וסובלת ממיומה ברחם (גידול שפיר) ב 4 וחצי שנים האחרונות. בשבוע שעבר התבשרתי שהמיומה גדלה מאוד ואני חייבת לעשות כריתת רחם. אני כל כך רוצה ילד נוסף (יש לי שניים גדולים כבר) וקשה לי לחשוב על איבוד הרחם בגילי.
  איך אני יכולה להבריא את עצמי ולהעלים את המיומה?!
  החלום שלי זה להגיע לרופא לבדיקה בעוד 3 חודשים כמו שנקבע לי, ולגלות שזה נעלם לחלוטין או אפילו התכווץ משמעותית!
  הלוואי שאצליח. רק צריכה לדעת איך.
  בעברי למדתי רייקי אבל משום מה אני לא משתמשת בזה.
  כאילו אבדה לי התקווה קצת. יש לי ספקות לגבי ההצלחה שלי.
  מקווה מאוד שאני טועה ואוכיח לכולם ובעיקר לעצמי שהדבר אפשרי!

  22 באוקטובר 2018 at 12:37
  • eyal cohen Reply

   אודליה יקרה,
   המצב מעט בעייתי מכיוון שבטיפולי הילינג ורייקי אין אפשרות מעקב שתאפשר לנו להבין לאן אנחנו מתקדמים, ולכן זה הימור שצריך לקחת רק אם יש סיכוי גבוה להצלחה.
   בבעיה מסוג זה צריך להילחם, והמשמעות היא שקודם כל צריך הילר או מטפל רייקי שיש לו עוצמה טיפולת גבוהה, ומעבר לזה, לעשות סדרת טיפולים צפופה על מנת לשפר את המצב ולמנוע הידרדרות עד לחיסול של המיומה. למרות שלמדת רייקי, אני לא בטוח שיש לך יכולת לרפא בעייה מסוג זה, וכדאי לנסות למצוא מישהו שיש לו יכולות מוכחות על מנת שלא לבזבז זמן יקר. בכל מקרה, אף פעם לא מזיק לטפל בעצמך, לכן כדאי לנסות.

   מאחל לך בצלחה, בריאות ואיכות חיים ושמחה.

   22 באוקטובר 2018 at 14:08

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.