ריפוי טבעי לחיידק טורף

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

 

האם כדאי להגיע לבית החולים עם מחלת השפעת???

מספר פעמים נקראתי לטפל בחולים המאושפזים במצב קשה בטיפול נמרץ, ובכל פעם מחדש, כשאני נתקל באטימות ובטיפול המעוות שמעניקה המערכת לחולים חסרי הישע שהם בדרך כלל גם מונשמים ומורדמים, אני נשבע שאני לא חוזר לשם, אך בכל פעם שאני חווה את הסבל ואת המצוקה של המשפחה, אני נכנע וחוזר. מפעם לפעם הטראומה רק מתגברת, עם התחושה שהרבה מאד אנשים מאבדים את כבוד האדם, את איכות חייהם – ובחלק מהמקרים את חייהם, בגלל תפיסת העולם החשוכה של המערכת הרפואית ובגלל הדרך שבה היא פועלת, שהיא למעשה גם הגורם לכך שרבים מוצאים את מותם כתוצאה מקריסת מערכות, ובמקרים שונים הם נטרפים על ידי חיידק, ומיד אסביר מדוע וכיצד.

כל כך הרבה מוניטורים פועלים, והמוניטור החשוב ביותר מורדם ומונשם…

המושג “חיידק טורף” מטעה ומבלבל, מאחר והוא גורם לנו לחשוב שמדובר במוטציה, או בזן של חיידק שאין לנו שום אמצעי להתגונן מפניו, כאשר למעשה במרבית המקרים מדובר בסטרפטוקוק, חיידק המצוי בגוף והגוף יודע להתקיים אתו ללא בעיות מיוחדות. הבעיה מתעוררת במקרה שהמערכת החיסונית שלנו נחלשת, כל חיידק הופך להיות “חיידק טורף” בפוטנציה, וככל שהיא נחלשת, גם חיידק “ידידותי” יהפוך לחיידק אלים ובהמשך לחיידק טורף, אך אין סיבה לבהלה. אם אנו יודעים כיצד לנהוג על מנת לחזק את הגוף, ולפחות שלא לפגוע בו ולהחליש אותו, הפניקה סביב הנושא מיותרת לחלוטין, וכל מה שנותר לעשות זה לאפשר לגוף לטפל בו ביעילות שרק הגוף מסוגל לה.

פגיעה בתפקודה של המערכת החיסונית עלולה להיגרם כתוצאה מהפרת שונות של איזונים ומצוקות שונות, שבעקבותיהם כך כל חיידק תמים שמצוי בגוף ימהר לנצל את ההזדמנות להתרבות במהירות, לזלול רקמות ללא מעצורים, לגרום לדלקות, לקריסת מערכות, לנמק ואף למוות.

הגורמים הנפוצים לפגיעה בתפקוד המנגנון החיסוני הם : התקררות, עייפות, רעב קיצוני, ומצבים שונים של מצוקה נפשית. כולם גורמים לאי-ספיקת רקמות (שיבושים בזרימת הדם).

הקשר שבין  מחלת השפעת לחיידק הטורף:

מחלת השפעת מתחילה בהתקררות, הגורמת לשיבושים בזרימת הדם ובתפקוד המנגנון החיסוני, המאפשרים לחיידקים להתרבות – ולגרום להתפתחות דלקות שונות שנהוג להגדיר כסיבוכים של השפעת. הרקמות הנוטות לפתח דלקת הן עיניים, אוזניים, גרון, שהן רקמות החשופות לעולם החיצוני שבו ישנם חיידקים וזיהומים שונים. הריאות אף הן נוחות לסבול מדלקת בגלל חיידקים החודרים אליהם מקנה הנשימה.

מכיוון שדלקת עלולה להסתבך, הגוף מפעיל מנגנונים שונים במטרה לרפא את עצמו, לרסן את החיידקים ולמנוע מהם להתרבות באופן מזיק.

בשלבים הראשונים של התפתחותה, הגוף מתגבר את המנגנון החיסוני, (העלאת ייצור כדוריות דם לבנות) שממילא פועלות ללא-הפסק, במטרה להתמודד עם החיידקים ולרסן אותם, אך אם הגוף מצוי בסביבה קרה, זרימת הדם אינה מאפשרת למנגנון החיסוני לתפקד ביעילות.

במידה שהמצב מחמיר, הגוף מעלה את החום כאמצעי חירום על מנת לתגבר את המנגנון החיסוני.

העלאת חום הגוף לא קורית ללא סיבה, והיא לא מחלה שיש לרפא, אלא היא תגובה המתוכננת על ידי הגוף במטרה להפחית את חילוף החומרים של החיידקים, ולפגוע ביכולתם להתרבות, ומאחר שהגוף משקיע הרבה מאד אנרגיה כדי לייצר את החום, הורדת החום באמצעות תרופות ועל אחת כמה וכמה באמצעות קירור, מהווה פגיעה בעבודת המערכת החיסונית – ואף מעודדת את התרבות החיידקים.

למעשה, הדרך הנכונה לנהוג בזמן שהגוף מעלה את החום, היא לנוח ככל האפשר ולהיות בסביבה חמה, שבה הגוף לא יאבד חום, על מנת לתמוך במאמצי הגוף ולאפשר לו להילחם בחיידק ביעילות מרבית. אפשר ואף מומלץ לעשות זאת, לדוגמה, במנוחה או שינה תחת שמיכה עבה, לבושים בבגדים חמים.

לעומת הדרכים הטבעיות של הגוף להילחם בגורמי המחלה, שהתפתחו במהלך מיליוני שנות אבולוציה בלתי מתפשרת, הטיפול הרפואי בדלקת נלחם בסימפטומים באמצעות תכשירים שונים כמו הורדת החום הפוגע בתפקוד המנגנון החיסוני ובמאמצי הריפוי הטבעיים של הגוף, ונלחם בחיידק באמצעות רעלים (סוגי אנטיביוטיקה למיניהם).

במקרים רבים קורה שאדם מגיע לבית החולים עם חום גבוה, נניח ארבעים מעלות צלזיוס, כתוצאה ממלחמה של הגוף בחיידק שגרם לדלקת כלשהי, ואז הגישה המקובלת היא בשלב ראשון לקרר את החדר שבו הוא מאושפז ולתת לו תרופות מורידות חום, בין אם בכדורים או באינפוזיה. בפועל, כבר בשלב זה יש פרדוקס, מכיוון שמרבית הסיכויים שהדלקת החלה בהתקררות, וקירור הסביבה פוגע בתפקודו של המנגנון החיסוני ומאפשר לדלקת להחמיר. ובתגובה לכך הגוף מעלה את החום עוד יותר (מה שמכונה זיעה קרה). לכן, במקביל, הרופאים משתמשים בתרופות להורדת החום, תוך שהם מנסים סוגי אנטיביוטיקה שונים על מנת להשמיד את החיידק שגורם לה. המסכן, שזקוק לאנרגיה כדי להחלים מהדלקת, נכנס להלם תרמי וגם למצוקה בגלל התרופות, הגורמים לטראומה ופוגעים ביכולת השיקום שלו.

אם הורדת החום לא מצליחה באמצעות הכדורים והחום מוסיף לעלות, מרדימים את החולה ומקררים או גופו באמצעות שמיכת קירור,ומכאן הדרך לסיבוכים, לקריסת מערכות ולחיבור למכונת הנשמה עלולה להיות הרבה יותר קצרה ממה שאנו מסוגלים לתפוס. כשהמערכות קורסות במקרים שונים קודחים לו חור בגרון (טראוכוסטומיה) על מנת לחבר אותו למכונת הנשמה, קושרים לו את הידיים לצדי המיטה על מנת שלא ימשוך את הצינורות, והמכונה, המזרימה ישר אל הריאות אוויר קר, לעתים מועשר בחמצן, המעלה את המצוקה של המסכן במובנים שונים :

  1. חלק גדול מהאנרגיה של הגוף מושקע בניסיונות לריפוי החור שבגרון, ולכן יש לו פחות אנרגיה להילחם במחלה שבגללה הוא מלכתחילה הגיע לבית החולים.
  2. קצב העבודה של מכונת ההנשמה הוא אחיד ומכני, בניגוד לנשימה הטבעית, שבה כל לקיחת אוויר שונה מהשנייה, וקשורה בחילוף החומרים ובפעילות של הגוף.
  3. האוויר הקר פוגע בריאות גורם לכך שהא גורם לשיבושים בזרימת הדם ולאי-ספיקה, ולהתפתחות של דלקת ריאות.
  4. אוויר מועשר בחמצן, שורף את הריאות וגורם נזק לרקמות הרכות.

המסכן חסר האונים, בשאריות ההכרה האחרונות שלו מנסה לנתק את הצינורות ולהשתחרר מהמכונות, אך התנועות שלו  נתפסות על ידי הרופאים כפרכוסים, שבתגובה מתחילים להזרים לו באינפוזיה תרופות נגד פרכוסים, והחולה, שהגיע בגלל דלקת שאפשר היה לרפא במהירות, בדרכים ידידותיות ויעילות, נפטר מהעולם בסבל וייסורים.

תאר לעצמך, כשאתה במצב בריא, איך תתפקד כשמורדים את חום גופך לשלושים ושתיים מעלות צלזיוס…
עכשיו תאר לעצמך מה שזה עושה לך כשאתה חולה…

הסיבה לכך שאנשים מתים מחיידק טורף דווקא בבתי החולים, היא לא כפי שנוטים לחשוב, וירוסים ומוטציות למיניהם המצויים שם, אלא דווקא הגישה המקובלת לטיפול במקרים של דלקות וזיהומים, בה מקררים את המרחב שבו החולה נמצא, לכאורה על מנת לעכב את התפתחות החיידק, או להאט את חילוף החומרים, כאשר, למעשה, הנזק של השיטה רב בהרבה על התועלת, שכן הקירור פוגע בתפקוד המנגנון החיסוני ובחילוף החומרים, משבש את עבודת השיקום של הגוף ומאפשר השתלטות החיידק, הגורם לכשל של מערכות.

להלן, השיטה המקובלת ברפואה לטיפול בבני-אדם, מתוך האתר של המרכז הרפואי אסף הרופא:

מה היה קורה אם באמת היה חיידק טורף!!!

הוכחה לכך שהחיידק הטורף הוא המצאה ותו-לא, היא שאילו אכן הייתה מוטציה של חיידק שטורף בני אדם, ברגע שאדם אחד היה נטרף, לא הייתה שום דרך למנוע מהחיידק לעבור לאנשים אחרים ולחסל אוכלוסיות שלמות.
נכון שבטיפול הנמרץ החולים הנטרפים מאושפזים בבידוד ובתנאים סטריליים, אך זה למעשה חסר משמעות לחלוטין, מכיוון שבמהלך קבורת הנטרף – או בשלבים אחרים של טיפול בגופתו, החיידק היה מוצא את דרכו לאנשים אחרים ופותח במסע זלילה חסר מעצורים, ויוצא מבית החולים בלי שום מאמץ.

על מנת להימנע מלהפוך לארוחה של סטרפטוקוק ולמנוע את זה מיקיריכם, כדאי מאד שתשנו את הגישה.
נתקלתם בעליית חום? גם אם היא קשה, אין להיכנס לפניקה. לפני אשפוז מיותר בטיפול נמרץ עם פוטנציאל חיבור למכונת הנשמה – או כל טיפול מקובל אחר שעלולה להגיע לאיבוד שליטה, לסיבוכים ולחוסר אונים מוחלט, נסו טיפולי הילינג או רייקי, המעניקים תמיכה אנרגטית המחזקת את יכולות הריפוי של הגוף, משפרת את זרימת הדם, את חילוף החומרים ואת תפקודו של המנגנון החיסוני.

כמטפל בעל למעלה מעשרים שנות ניסיון, אוכל לומר בביטחון מלא שעד היום מחלות כמו דלקת ריאות נרפאו במהלך טיפול של שעה, ובמצבים קשים במיוחד, היה צורך להשקיע שעה נוספת, אך מן הגוף נחסכו השבתה, כימיקלים וזמן יקר שבו הדלקת מצלקת רקמות וגורמת לנזק בלתי הפיך.

גם אם תמצא מטפל אחר, אני מעריך שבמרבית המקרים טיפול אחד יוריד את החום באופן טבעי וגם יפתור את הבעיה לחלוטין. במקרים אחרים, ייתכן שיהיה צורך במספר טיפולים, אבל התנאי להמשך הטיפולים הוא שמטיפול לטיפול תראה הבדל משמעותי, והיתרון שבטיפולים אלו הוא שהם אינם פולשניים ואינם מזיקים.card_reiki

אני מאחל לאוכלוסיית העבדים שארגון הבריאות העולמי יפקח את העיניים, ויבטל את הנוהל ההזוי של קירור חדרי אשפוז, שימוש בחליפות קירור ושאר אבזרים ואמצעים מלאכותיים להורדת חום הגוף באנשים חולים, וכמו כן ייפסק שימוש היתר בנוהל ההזוי של “הרדמה והנשמה”, על מנת שנפחית סבל אנושי עד כמה שאפשר.

book21

מידע זה הוא חלק מתוך ההשקפה המובאת בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, העוסקת בהבנת הממד האנרגטי של החיים, שתאפשר להימנע ממצוקות וממחלות רבות ולרפא אותן באופן טבעי.


ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.

טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

 

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *