ריפוי טבעי לחיידק טורף

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

מספר פעמים נקראתי לטפל בחולים המאושפזים במצב קשה בטיפול נמרץ, ובכל פעם מחדש, כשאני נתקל באטימות ובטיפול המעוות שמעניקה המערכת לחולים חסרי האונים שהם בדרך כלל גם מורדמים ומונשמים, אני נשבע שאני לא חוזר לשם, אך בכל פעם שאני חווה את הסבל ואת המצוקה של המשפחה, אני נכנע וחוזר. מפעם לפעם הטראומה רק מתגברת, עם התחושה שהרבה מאד אנשים מאבדים את כבודם, את איכות חייהם – ובחלק מהמקרים את חייהם, בגלל תפיסת העולם החשוכה של המערכת הרפואית ובגלל הדרך שבה היא פועלת, שהיא למעשה גם הגורם לכך שרבים מוצאים את מותם כתוצאה מקריסת מערכות, ובחלק מן המקרים הם נטרפים על ידי חיידק, ומיד אסביר מדוע וכיצד.

כל כך הרבה מוניטורים פועלים, והמוניטור החשוב ביותר מורדם ומונשם…

המושג “חיידק טורף” מטעה ומבלבל, מאחר והוא גורם לנו לחשוב שמדובר במוטציה, או בזן של חיידק שאין לנו שום אמצעי להתגונן מפניו, אך למעשה, במידה והמערכת החיסונית שלנו נחלשת, כל חיידק הוא “חיידק טורף” בפוטנציה, וגם חיידק “ידידותי” יהפוך לחיידק טורף. אם אנו יודעים כיצד לנהוג על מנת לחזק את הגוף, ולפחות שלא לפגוע בו ולהחליש אותו, הפניקה סביב הנושא מיותרת לחלוטין, וכל מה שנותר זה לאפשר לגוף לטפל בו.

הפרת איזונים שונים ומצוקות שונות עלולים לפגוע בתפקודה של המערכת החיסונית, ובעקבות כך, כל חיידק תמים שמצוי בגוף, כמו לדוגמה סטרפטוקוק, ינצל את ההזדמנות ויתחיל להתרבות במהירות, לזלול רקמות ללא מעצורים, לגרום לדלקות, לקריסת מערכות, לנמק של רקמות ואף למוות.

הגורמים הנפוצים לפגיעה בתפקוד המנגנון החיסוני, הם : התקררות, עייפות, אי-ספיקת רקמות, רעב קיצוני, ומצבי מצוקה נפשיים. 

הקשר שבין  מחלת השפעת לחיידק הטורף:

מחלת השפעת מתחילה בהתקררות, הגורמת לאי ספיקת רקמות ולשיבושים בתפקוד המנגנון החיסוני. בעקבות אותם שיבושים מתפתחות בגוף דלקות שונות שנהוג להגדיר כסיבוכים של השפעת, כמו לדוגמה דלקת ריאות, דלקת שריר הלב, דלקת קרום המוח ואפילו דלקת גרון, הנחשבת פשוטה יחסית, עלולה להסתבך. בשלבים השונים של התפתחות הדלקת, הגוף מפעיל מנגנונים שונים, במטרה לרפא את עצמו, לרסן את החיידקים ולמנוע מהם להתרבות באופן מזיק.
האמצעי הראשוני שמפעיל הגוף הוא תגבור המנגנון החיסוני, (העלאת ייצור כדוריות דם לבנות) שממילא פועלות ללא-הפסק, במטרה להתמודד עם החיידקים ולרסן אותם.

ככל שהמצב קשה, לתגבור המנגנון החיסוני, הגוף מעלה את החום כאמצעי חירום.

העלאת חום הגוף לא קורית ללא סיבה, והיא לא מחלה שיש לרפא, אלא היא תגובה המתוכננת על ידי הגוף במטרה להרוג חיידקים ולפגוע ביכולתם להתרבות, ומאחר והגוף משקיע הרבה מאד אנרגיה כדי לייצר את החום, תהיה זו טעות לפעול נגד החום ולהוריד אותו באמצעות כדורים, תרופות ועל אחת כמה וכמה באמצעות קירור.
למעשה, הדרך הנכונה לנהוג בזמן שהגוף מעלה את החום, היא לתמוך במאמצי הגוף ולאפשר לו להלחם בחיידק ביעילות מרבית, באמצעות מנוחה ושמירה על מרחב מאוזן  ברמה חיובית ככל האפשר, שבו הגוף לא יאבד חום. אפשר ואף מומלץ לעשות זאת, לדוגמה, במנוחה או שינה תחת שמיכה עבה, לבושים בבגדים חמים.

לעומת הדרכים הטבעיות של הגוף להלחם בגורמי המחלה, שהתפתחו במהלך מיליוני שנות אבולוציה, הטיפול הרפואי בדלקת נלחם בסימפטומים באמצעים כמו הורדת החום, ובמקביל נלחם בחיידק באמצעות רעלים (סוגי אנטיביוטיקה למיניהם), הפוגעים בתפקוד המנגנון החיסוני ובמאמצי הריפוי הטבעיים של הגוף.

במקרים רבים קורה שאדם מגיע לבית החולים עם חום גבוה, נניח ארבעים מעלות צלזיוס, כתוצאה מכך שהגוף העלה את החום בגלל חיידק שגרם לדלקת כלשהי, הגישה המקובלת היא בשלב ראשון לאשפז אותו בחדר מקורר. בפועל, כבר בצעד הראשון יש פרדוקס, מכיוון שמרבית הסיכויים שהדלקת החלה בהתקררות וקירור החדר פוגע בתפקודו של המנגנון החיסוני ומאפשר לדלקת להחמיר, ובתגובה לכך הגוף מעלה את החום עוד יותר (מה שמכונה זיעה קרה). לכן, במקביל, למרחב המקורר, הרופאים משתמשים בתרופות להורדת החום, תוך שהם מנסים סוגי אנטיביוטיקה שונים על מנת להשמיד את החיידק שגורם לה, והמסכן, שזקוק לאנרגיה כדי להחלים מהדלקת, נכנס להלם תרמי וגם למצוקה בגלל התרופות, הגורמים לטראומה ופוגעים ביכולת השיקום שלו.

אם הורדת החום לא מצליחה באמצעות הכדורים והחום מוסיף לעלות, מרדימים את החולה ומקררים או גופו באמצעות שמיכת קירור,ומכאן הדרך לסיבוכים, לקריסת מערכות ולחיבור למכונת הנשמה עלולה להיות הרבה יותר קצרה ממה שאנו מסוגלים לתפוס. במקרים שונים קודחים לו חור בגרון (טראוכוסטומיה) על מנת לחבר אותו למכונת הנשמה, קושרים לו את הידיים לצדי המיטה על מנת שלא ימשוך את הצינורות, והמכונה, המזרימה ישר אל הריאות אוויר קר, לעתים מועשר בחמצן, המעלה את המצוקה של המסכן במובנים שונים :

  1. חלק גדול מהאנרגיה של הגוף מושקע בניסיונות לריפוי החור שבגרון, ולכן יש לו פחות אנרגיה להילחם במחלה שבגללה הוא מלכתחילה הגיע לבית החולים.
  2. קצב העבודה של מכונת ההנשמה הוא אחיד ומכני, בניגוד לנשימה הטבעית, שבה כל לקיחת אוויר שונה מהשנייה, וקשורה בחילוף החומרים ובפעילות של הגוף.
  3. האוויר הקר פוגע בריאות גורם לכך שהא גורם לשיבושים בזרימת הדם ולאי-ספיקה, ולהתפתחות של דלקת ריאות.
  4. אוויר מועשר בחמצן, שורף את הריאות וגורם נזק לרקמות הרכות.

המסכן חסר האונים, בשאריות ההכרה האחרונות שלו מנסה לנתק את הצינורות ולהשתחרר מהמכונות, אך התנועות שלו  נתפסות על ידי הרופאים כפרכוסים, שבתגובה מתחילים להזרים לו באינפוזיה תרופות נגד פרכוסים, והחולה, שהגיע בגלל דלקת שאפשר היה לרפא במהירות, בדרכים ידידותיות ויעילות, נפטר מהעולם בסבל וייסורים.

תאר לעצמך, כשאתה במצב בריא, איך תתפקד כשמורדים את חום גופך לשלושים ושתיים מעלות צלזיוס…
עכשיו תאר לעצמך מה שזה עושה לך כשאתה חולה…

חייבים להבין שהמערכת החיסונית והיכולת השיקומית הגוף, מתפקדים באופן מיטבי כאשר הגוף מאוזן. קירור הגוף פוגע באיזון החום, שהוא האיזון הקריטי ביותר עבור הגוף, ומכניס את הגוף למצוקה קשה, תוך שהוא למעשה משתק את המנגנון החיסוני, ומאפשר גם לסטרפטוקוק תמים לכאורה, לטרוף רקמות, לגרום נזק בלתי הפיך ואף למוות מיותר ללא מאמץ.

הסיבה לכך שאנשים מתים מחיידק טורף דווקא בבתי החולים, היא לא כפי שנוטים לחשוב, וירוסים ומוטציות למיניהם המצויים שם, אלא דווקא הגישה המקובלת לטיפול במקרים של דלקות וזיהומים, בהם מקררים את המרחב שבו החולה נמצא, לכאורה על מנת לעכב את התפתחות החיידק, או להאט את חילוף החומרים, כאשר, למעשה, הנזק של השיטה רב בהרבה על התועלת, שכן הקירור פוגע בתפקוד המנגנון החיסוני ובחילוף החומרים, משבש את עבודת השיקום של הגוף ומאפשר השתלטות החיידק, הגורם לכשל של מערכות.

להלן, השיטה המקובלת ברפואה לטיפול בבני-אדם, מתוך האתר של המרכז הרפואי אסף הרופא:

מה היה קורה אם באמת היה חיידק טורף!!!

הוכחה לכך שהחיידק הטורף הוא המצאה ותו-לא, היא שאילו אכן הייתה מוטציה של חיידק שטורף בני אדם, ברגע שאדם אחד היה נטרף, לא הייתה שום דרך למנוע מהחיידק לעבור לאנשים אחרים ולחסל אוכלוסיות שלמות.
נכון שבטיפול הנמרץ החולים הנטרפים מאושפזים בבידוד ובתנאים סטריליים, אך זה למעשה חסר משמעות לחלוטין, מכיוון שבמהלך קבורת הנטרף – או בשלבים אחרים של טיפול בגופתו, החיידק היה מוצא את דרכו לאנשים אחרים ופותח במסע זלילה חסר מעצורים, ויוצא מבית החולים בלי שום מאמץ.

על מנת להימנע מלהפוך לארוחה של סטרפטוקוק ולמנוע את זה מיקיריכם, כדאי מאד שתשנו את הגישה.
נתקלתם בעליית חום? גם אם היא קשה, אין להיכנס לפניקה. לפני אשפוז מיותר בטיפול נמרץ עם פוטנציאל חיבור למכונת הנשמה – או כל טיפול מקובל אחר שעלולה להגיע לאיבוד שליטה, לסיבוכים ולחוסר אונים מוחלט, נסו טיפולי הילינג או רייקי, המעניקים תמיכה אנרגטית המחזקת את יכולות הריפוי של הגוף, משפרת את זרימת הדם, את חילוף החומרים ואת תפקודו של המנגנון החיסוני.

כמטפל בעל למעלה מעשרים שנות ניסיון, אוכל לומר בבטחון מלא שעד היום מחלות כמו דלקת ריאות נרפאו במהלך טיפול של שעה, ובמצבים קשים במיוחד, היה צורך להשקיע שעה נוספת.

גם אם תמצא מטפל אחר, אני מעקיך שבמרבית המקרים טיפול אחד יוריד את החום באופן טבעי וגם יפתור את הבעיה לחלוטין. במקרים אחרים, ייתכן שיהיה צורך במספר טיפולים, אבל התנאי להמשך הטיפולים הוא שמטיפול לטיפול תראה הבדל משמעותי, והיתרון שבטיפולים אלו הוא שהם אינם פולשניים ואינם מזיקים.card_reiki

אני מאחל לאוכלוסיית העבדים שארגון הבריאות העולמי יפקח את העיניים, ויבטל את הנוהל ההזוי של קירור חדרי אשפוז, שימוש בחליפות קירור ושאר אבזרים ואמצעים מלאכותיים להורדת חום הגוף באנשים חולים, וכמו כן ייפסק שימוש היתר בנוהל ההזוי של “הרדמה והנשמה”, על מנת שנפחית סבל אנושי עד כמה שאפשר.

book21

מידע זה הוא חלק מתוך ההשקפה המובאת בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, העוסקת בהבנת הממד האנרגטי של החיים, שתאפשר להימנע ממצוקות וממחלות רבות ולרפא אותן באופן טבעי.


ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.

טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

 

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.