הרהורים על אנטיביוטיקה…

תרשו לי להטיל ספק בקודש הקודשים – האנטיביוטיקה. ומדוע???

לכל מחלה דלקתית, ישנו מהלך פחות או יותר קבוע (לא מדובר על דלקות “כרוניות” כמו דלקת חניכיים ודלקות פרקים – שלהם יש גורמים שונים לחלוטין, וגם אותן למעשה, ניתן לרפא בקלות יחסית).

דלקת מתחילה להתפתח כאשר חיידק מזהה חולשה ברקמה כלשהי, ומכיוון שבאותה רקמה המנגנון החיסוני כושל, הוא הולך ומתרבה בה במהירות, יוצר זיהום ומכלה משאבים.
משלב שהגוף מזהה את התרבות החיידק ומתחיל להכין את המנגנון החיסוני לייצר לימפוציטים, תאי דם לבנים  ונוגדנים למיניהם שיילחמו בחיידק, עשויים לחלוף מספר ימים ונדרשת מנוחה – אחרת גדולים הסיכויים שהמצב יסתבך וייגרם נזק ממשי לרקמות ואפילו מוות.
בסופו של דבר, במידה ואנו קשובים לגוף, אחרי עשרה ימים עד שבועיים הדלקת נעלמת מאליה והגוף מנצח. כך הדבר כשמדובר בדלקת אוזניים, דלקת גרון, דלקת ריאות, דלקת שריר הלב, דלקת דרכי השתן – ולמעשה כל דלקת אחרת.

אילו האנטיביוטיקה הייתה יעילה, הייתי מצפה שהחולה ייקח אנטיביוטיקה במשך יום אחד – פעם / פעמיים / שלוש, והחיידק יושמד, אבל החולים נדרשים לקחת אנטיביוטיקה ארבע פעמים ביום למשך עשרה ימים רצוף, שזה ממילא המהלך הטבעי של המחלה – אז איפה למעשה התועלת?

בטיפולי רייקי, במרבית המקרים אני מעביר דלקת בטיפול אחד – ולעתים גם טיפול של דקות – ואין זה משנה אם מדובר בדלקת אוזניים, דלקת שריר הלב, דלקת ריאות או דלקת קרום המוח, ופה אפשר לראות את היעילות של טיפול, מאחר והמהירות והיעילות של הטיפול חוסכים כאבים, סבל ונזקים לרקמות השונות.

אז למה מחנכים אותנו לאכול אנטיביוטיקה בזמן שחולים מתים מסיבוכים וניזוקים מטראומות?
מכיוון שמדובר בתעשייה של מיליארדים שלא תוותר על רווחיה.

שקופית1

עשו לייק לדף שלי בפייסבוק

card_reiki