המחיר הנורא של הפמיניזם

איך מחסלים מדינה? בשלב ראשון מדכאים את הגברים עד שלא נותר כוח לוחם שיגן עליה. בשלב מאוחר יותר הרבה יהיה קל יותר לשעבד את הנשים והילדים.

פמיניזם הוא סוג של גזענות – או אפליה מגדרית, שמסיבה כלשהי מותר בחוק – ואף נתמך, ומקבל יחס מיוחד בחוק, בזכות כוחות פוליטיים המטפחים אותו. ננסה להבין כיצד זה עובד ומהו המניע.

נשים, שכבר נהנות מזכויות יתר, נלחמות כדי להשיג עוד ועוד, תוך שהן דורסות את הגברים מבלי לתת את הדעת לכך שבהתנהגות זאת הן כורתות את הענף שעליו הן יושבות. העולם היום נמצא במלחמת תרבויות בין האסלאם המשעבד והאלים לבין תרבות המערב, הדוגלת בזכויות אדם ובחופש. האסלאם המציא את אחת ההמצאות הגאוניות בתולדות האנושות, ויצר את השמאל, הפועל מכספי פטרו-דולרים ומשתלט על מוקדי הכוח במדינות שונות ומפרק אותם, כהכנה להשתלטות.

הפמיניזם מטופח ונתמך על ידי השמאל, ממומן בכספי מדינות זרות, כמו כל סוג של גזענות, הוא אסון לגברים – וגם לנשים, שלצערי אינן מבינות את המשמעויות השונות והרבות שלו לטווח הארוך, ומעדיפות ליהנות ממנו ככל האפשר בטווח הקצר.

שנים רבות חגגו נשים בתרבות המערב את הפמיניזם, מבלי שתהיינה מודעות להשלכות שלו ולתהליכים שמתרחשים בעולם, המובילים לכך שהפמיניזם ממיט עליהן אסון גדול יותר ממה שהן תהיינה מסוגלות לשאת.

מה שמראה את עומק העיוות הוא שבישראל לבדה ישנם למעלה מארבעים ארגוני נשים – ואין בה ארגון גברים אחד לרפואה. אישה המחליטה להעליל על גבר או להתנכל לו בדרכים שונות, זוכה אוטומטית לתמיכתם של ארגונים ומערכות המתחרים ביניהם מי יסייע יותר, העומדים מול הגבר חסר הישע וכותשים אותו עד דק.

השפעת הארגונים ניכרת בחוק – וגם ברצינות שבה מתייחסת המשטרה לכל תלונה של אישה נגד גבר, המכניסה את הגבר אוטומטית למעצר מבלי שהנושא אפילו נבדק. גבר שיתלונן על אלימות מצד אישה, לכל היותר יזכה ליחס מלגלג.

עובדה מזעזעת שנובעת מהאפליה הנוראה נגד גברים, היא שמדי שנה למהעל ממאתיים גברים מתאבדים בישראל כתוצאה מחוסר אונים במאבק מול המערכת בהליכי גירושין. אני באופן אישי יודע על כמה כאלה. המשמעות של הדבר בהיבט הקיומי, היא שמדינת ישראל מאבדת גברים שאמורים ללחום עבור קיומה בשעת הצורך…

חלק מהגברים שמצליחים לשרוד גירושין לא הוגנים בשל התעללות מצד נשים מבלי לשים קץ לנפשם, סיימו את חייהם במוות מהתקפי לב, וגברים רבים סובלים ממחלות לב ומחלות שונות אחרות המתפתחות כתוצאה מהסטרס הכרוך במאבק מול כוחות שאין להם יכולת להתמודד אתם, והם הופכים להיות לא רלוונטיים.

מלבד ארגוני הנשים – קיימת “שדולת הנשים בישראל”, הפועלת לקידות נשים באשר הן.
בכל עירייה ישנה יחידה לקידום מעמד האישה, המארגנת אירועים כמו “יום האישה הבינלאומי”, “יום האם,” “יום האישה (הלאומי)”, “העצמה נשית” (הגברים ככל הנראה, כבר עצומים – ואין צורך להעצימם)… אימון ותמיכה, ייעוץ משפטי, קורסים וימי עיון… גזענות (או אולי נכון יותר “מגדרנות” – שהיא סוג של גזענות) לאור היום – ואין פוצה פה ואין מצפצף. הנשים מרוצות והגברים משלמים…

החברה המערבית היא חברת מטריארכלית, שבה לאישה היא השולטת, בניגוד לחברה הערבית, שבה הגבר שולט. רוצה להבין ממה המסקנה? תבדוק מי מחליט מתי וכמה יהיו יחסי מין במהלך שנות הנישואין. מי שמחליט הוא הצד החזק.

המטרה של הפמיניזם היא דיכוי הטסטוסטרון – או דיכוי האנרגיה הגברית, לכאורה בשם שוויון זכויות, אך חלק מהמשמעות של דיכוי הטסטוסטרון, היא שככל שרמת הטסטוסטרון של הגברים בירידה, ישנן יותר בעיות פוריות, נולדים פחות בנים, ויותר מומים מולדים. היום אנו יכולים לראות שבחברה המערבית שבה הפמיניזם השתלט על השיח ועל החוק, נולדות בעיקר בנות – וגם הבנים שנולדים הם מעוטי טסטוסטרון, מה שמביא לכך שהם נמשכים לגברים – ולכך שרבים מהם הם גדלים להיות הומוסקסואלים, והנוסחה שבה נולדות יותר בנות והמבחר של גברים עבור נשים שמעוניינות בגברים, הולך ומצטמצם במהירות, היא של חברה שמחסלת את עצמה במהירות עצומה.

התשובה הפמיניסטית להידלדלות של מאגר הגברים שלנו, עם הירידה המבהילה בטסטוסטרון, באה לידי ביטוי בכך שאם נולדות בנות, הן קוראות להן בשמות של בנים כמו דורון, שי, שקד, אלי, דני, רוני, מקימות משפחות חד מיניות ומבחינתן הכל מסתדר…
הבעיה היא שהילדים באים בטיפולי הפריה, ולזה יש את הבעייתיות שלו.

בחברה המוסלמית, זאת שמצווה להשמיד את תרבות המערב הכופרת, אין פמיניזם – ולמעשה לנשים אין זכויות כלל, הטסטוסטרון מתקיים ואף מטופח באין מפריע, ולכן בחברה זו נולדים הרבה יותר בנים – שמבחינה גופנית וגנטית הם חזקים יותר ואלימים יותר מהבנים של תרבות המערב המעודנת, והם מכווננים להשמיד אותה.

מדרך הטבע, תפקידו של הגבר להגן על משפחתו, לשם כך נחוץ טסטוסטרון. בהשראת הטסטוסטרון גם דפוסי החשיבה משתנים, ולכן השקפת העולם של גבר עם טסטוסטרון (להלן: גבר עם ביצים – לוחם), תהיה שונה מהשקפת עולם של גבר שלוקה בחוסר טסטוסטרון – וגם מאישה, שבאופן טבעי הטסטוסטרון מצוי אצלה בכמויות קטנות יותר.

אנחנו לא אויבים – אנחנו אחד. גבר שמרוויח יותר מאישה לא לוקח את הכסף למדינת הגברים, אלא מביא אותו הביתה, לאשתו.
חברה לא תוכל להמשיך להתקיים כל עוד המגדר הגברי שבה נרדף. חברה תקינה השואפת חיים, חייבת להקיא מתוכה בכוח החוק את כל ארגוני הנשים שהם בעיקרם ארגונים פוליטיים שנושאים את דגל המאבק בגברים למטרת קידומם הפוליטי – ולתמוך בארגוני חלשים, התומכים בחלשים בחברה באשר הם, גבר או אישה, שחור או לבן, דתי או חילוני וכל מאפיין אחר.

החברה שלנו היא קפיטליסטית ואינה חברה שוויונית ואני מאמין שאדם שפוי צריך לזעוק את זעקת החלשים – בלי קשר למגדר – או לכל מאפיין אחר.

ההבדל בעמדה ובשכר בין נשים לגברים נובע מהכוח לדרוש יותר – ומהמיומנויות שהאדם יכול לדרוש שכר עבורן – ולא נובע מהמגדר אן מצבע העור. ישנן נשים כוחניות – וכל עוד ההבדל בטסטוסטרון קיים, ישנם מטבע הדברים יותר גברים כוחניים, זה לא אומר שאני וגברים רבים אחרים שאינם חזקים לא סובלים מהתנהלות זו, בדיוק כמו נשים חלשות.

נשים רבות מרוויחות מדי חודש שכר, שלי, כגבר – כמו גם לגברים אחרים רבים מספור, ייקח הרבה מאד שנים להרוויח. גליה מאור, גליה אלבין, רקפת רוסק עמינח ששכרה עומד על למעלה מ7000 ש”ח ליום (?!), פנינה רוזנבלום ועוד רבות, מרים נאור – נשיאת בית המשפט העליון, עדנה ארבל ודורית בייניש ששרתו כפרקליטות המדינה, נגידת בנק ישראל – קרנית פלוג ורבות אחרות… מה שכן, מעולם לא ראיתי נשים מסגריות (אין אפילו הטייה נקבית של המקצוע הזה)… אישה שתבנה גדרות ושערים או פועלות בניין… יכול להיות שזה בגלל שמפלים אותן? או שפשוט יש תחומים שדורשים כוח פיזי ואין פה שום עניין של אפליה.
שכרן של נשים אינו מוגבל בחוק ותפקידים המיועדים לנשים אינם מוגבלים בחוק. ישנן שופטות (ביניהן גם כאלו הידועות כמתעללות סדרתיות בגברים במשפטי גירושין), ראשי ממשלה, שרות בממשלה, חברות כנסת, חברות בדירקטוריונים, מנהלות בכירות… למעשה אין שום מגבלה על אישה ביחס לגבר וכל העיסוק בנושא הוא לצרכים פוליטיים נטו. הסיבה שיש יותר גברים במקומות אלו היא הסיבה שגברים הם תעשיינים, אלו שייצרו רכבות ומטוסים, מכוניות וגורדי שחקים – היא ככל הנראה הטסטוסטרון – וחברה שמדכאת את הטסטוסטרון היא חברה שכורתת לעצמה את השורשים.

אני לא כותב את הדברים האלו מכיוון שאני גבר, והאמת שאילו הייתי אישה הייתה לי סיבה הרבה יותר משמעותית להיכנס להיסטריה. נשים הנושאות את “דגל השוויון” פועלות נגד אושיות החברה, ואפילו הורסות אותה – ולצערי הממסד נכנע להן ומשתף איתן פעולה ומקצה להן משאבים במיליארדים – במקום לדאוג לחלשים ולנזקקים באמת… הדבר היחיד שיותר גרוע מאישה חלשה זה גבר חלש, ולצערי יש הרבה מאד כאלו.

אם לומר את האמת, התחושה שלי היא שמי שעומד מאחורי כל ארגוני הנשים הוא השמאל הקיצוני, המעוניין לפורר את החברה הישראלית, ועושה את זה ביעילות מדהימה באמצעות קרנות וארגונים רבים ושונים לזכויות אדם, זכויות האישה, זכויות פליטים, זכויות המיעוטים – וכך משסה אותנו זה בזה, ומחליש את החברה כולה.

זכויות האישה בחוק – בשביל מה צריך את זה בכלל אם יש זכויות אדם, חוק צריך להיות חוק אחד לכולם:

החוק הבסיסי הקובע את עקרון שוויון הזכויות לאשה – חוק “שווי זכויות האישה” משנת 1951 הקובע עקרונות להבטחת שוויון מלא בין נשים לגברים, ברוח העקרונות שבהכרזה על הקמת מדינת ישראל, הקובעת את מחויבות המדינה לקיים שוויון זכויות חברתי ומדיני לכל אזרחיה ללא הבדלי דת, גזע ומין.

לאשה ולגבר זכות שווה לקיום בכבוד אנושי, ובכלל זה אשה זכאית לשוויון בתחומי העבודה, החינוך, ההשכלה, הבריאות, הדיור, איכות הסביבה והרווחה החברתית.

על כל פעולה בעלת השלכות משפטיות יחול דין זהה, ללא קשר למגדר של מבצעה. עם זאת, אבחנה בין גבר לאשה אשר מתחייבת מהשונות שביניהם אינה בהכרח הפליה אסורה.

ועכשיו, קבלו כמה קישורים להמחשה : דנה וויס, לוחמת פמיניסטית שמדברת שטויות בנושאי בטחון, וכשאהוד יערי חולק על דעתה, גם כשהוא פותח בריכוך “אני ממש מעריץ את המומחיות שלך בכל נושא שעולה לדיון” התגובה היא התנצלות על שהעזה לדבר בתחום הזה ולקיחת המקום של הקרבן, “אני באמת אדבר רק על עניינים נשיים” אולי איזה ארגון נשים יתעורר ויעשה שערורייה. כמובן שלשם כך יש להדגיש את הפגיעה ולשם כך היא חוזרת “אני נעשיתי יאכנע” – או קיי, אז אני ה” יאכנע של הפאנל”…

20160330_141647 (2)

להוציא את התרעלה הפמיניסטית מהתקשורת – דחוף – קרן מרציאנו לוחמת בדרך לשוויון מלא

הפמיניסטיות של הפרקליטות בשפל מוסרי חדש: שירי סובול יזמה והובילה את הרצח האכזרי של אחותה אך לא תואשם ברצח. פרשנות.

תל-אביב יחביבי תל-אביב

בדנמרק הפמיניסטיות חיסלו את הגברים ועכשיו המוסלמים אונסים אותן באין מפריע. יותר ויותר נשים שם כבר מבינות את גודל האסון. גם אנחנו בדרך לשם.

אבות גרושים תובעים שופטים

עוד אבא גרוש הצטרף לסטטיסטיקה – ועוד ילדים נשארו יתומים עם טראומה לכל החיים

בכיר במד”א התאבד בעקבות גירושין – ועוד ילדים נשארו יתומים עם טראומה לכל החיים

ועוד אבא ירד אל הקבר : כשיימאס לכם תגידו סטופ… (stop)

פורסם מכתב ההתאבדות של חנן דדון ז”ל

על פי הפרסום ב”ידיעות אחרונות”, בכיר מד”א כתב: “הגירושין יביאו אותי לפת לחם… הגברים אינם זבל במדינה וצריך להיות צדק”.

“תחקיר” ערוץ 2 קובע: הגבר הוא האויב

מי מסוגל לעמוד מול הצונאמי הפמיניסטי

ג’קי לוי מספר חוויות על איך שהמערכת מתייחסת לגברים

תחקיר ידיעות אחרונות על תופעת הגברים הגרושים שמתאבדים

המשרד למלחמה בגברים – ככה זה עובד

נשים לוחמות : דוגמאות לפגיעה אצל החיילות בשרות הקרבי, “יש להן מגפה של שברי הליכה בדרגה 4, צניחות רחם, דלקות, פריצות דיסק. השירות פשוט מרסק אותן לרסיסים. מורידים את רף האימונים לבנות לרף לא מבצעי ועדיין יש 12 אחוזי פציעות, לגברים אפס. היו בנות שהיו ספורטאיות מצטיינות והיום הן פצועות.

מנגנון החיסול של השמאל: כך הוא פועל