האם וירוסים קיימים???

על מנת שנבין מאיפה באה ההגדרה ווירוס, חייבים להבין שהחיים מתקיימים בשני ממדים. האחר הוא החומר שאנו רואים בעין ויכולים למדוד ולשקול, והוא זה שמעסיק את הרפואה ואת המדע, וישנו את הממד האנרגטי שאיננו יכולים לראות בעין או לשקול, אך הוא מניע את החיים, וכמו כל הפרת איזון של חומר, כל הפרת איזון שלו תגרום למחלה, רק שפה, כל עוד איננו מודעים לממד האנרגטי, איננו יכולים להבין את מקור הבעיה.

הרפואה, שמתעלמת מן הממד האנרגטי של החיים, אינה יכולה להבין ולרפא מחלות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזוני אנרגיה, ממצוקה אנרגטית ומחנק אנרגטי, אך מכיוון שהיא חייבת להסביר אותן, היא נוטה להגדיר אותן כמחלות “וירליות”/ “כרוניות”/  “אוטואימוניות”/ “תורשתיות”/  “אידיופתיות” (סיבות לא ידועות), ובהגדרות אחרות היוצרות את הרושם שמדובר במחלות חשוכות מרפא. אם אנחנו לא רואים את הגורם, כנראה שהוא קטן מדי אפילו בשביל מיקרוסקופ האלקטרונים המשוכלל ביותר, ומגדירים אותו כ”ווירוס”.

בהמשך לכך, הרפואה עסוקה בעיקר בטיפול בסימפטומים שלהן באמצעות תרופות ובטיפולים פולשניים, אשר החולים נאלצים לעבור לאורך כל חייהם, בזמן שהדרך הנכונה והיעילה למנוע ולרפא אותן, היא באמצעות שמירה על איזון אנרגיה ותמיכה אנרגטית.
הסכנה הגדולה באי ההכרה של הממד האנרגטי, היא שבזמני מצוקה האוכלוסייה תסבול ממחלות המתפתחות כתוצאה ממצוקה אנרגטית או מחנק אנרגטי, והממסד, שלא יבין את הגורם יחשוד ב”ווירוס”, ויכפה עליה חיסונים ותרופות שאולי תהיינה טובות לסימפטומים, אך תופעות הלוואי שלהן עלולות להרוג.
הסרטונים שבדף זה יעשו לכם קורס מזורז בווירולוגיה…

 

 

סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” היא מקור הידע היחיד שקיים, שמסביר את הממד האנרגטי של החיים על כל ההיבטים.
הסדרה מתחילה בהבנת מחלות החניכיים, המתפתחות כתוצאה מהפרת האיזון הגסה ביותר של אנרגיה, ומתקדמת לרזולוציות גבוהות יותר של הבנת הממד האנרגטי של הגוף ושל הנפש, עד להבנת התפתחות החיים כאנרגיה שיש לה שאיפה להשתמר ולהתפתח. כל עוד לא נבין את הממד האנרגטי, נמשיך לסבול ממחלות “כרוניות”/ “אוטואימוניות”/ “תורשתיות”/ “וירליות”/ “אידיופתיות” (סיבות לא ידועות), להיות תלויים בתרופות, ולעבור ניתוחים מיותרים והשתלות איברים מיותרות