למה חשוב להימנע מטיפולי פוריות

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

לפני שנעסוק בנושא המורכב והעדין הזה, חשוב להבין שבהפריה טבעית מתקיים תהליך הברירה הטבעית הבא לידי ביטוי במרוץ בין כמיליון תאי זרע להפריית הביצית, שהחזק והבריא מכולם הוא זה שמנצח במרוץ, ובסופו של דבר הופך להיות עובר – ובהמשך אדם חדש. בהפריה מלאכותית, הזרע שמפרה את הביצית לא צריך להילחם. הרופא לוקח מנת זרע, ממנה הוא בוחר את הזירעון שנראה הכי טוב בעיניו על מנת להשתמש בו כדי להפרות את הביצית, ולאחר החיבור ביניהם מחזיר אותם לרחם על מנת להתפתח.

הסיכוי שהזירעון שהיה מנצח במרוץ הוא גם אותו זירעון שנבחר על ידי הרופא, הוא בהערכה גסה אחד לעשרת אלפים. מה שאומר שמתוך כמיליון תאי הזרע שיש במנה, מספיק שבסך הכל אחוז אחד מן הזירעונים היו מגיעים לביצית לפני הזירעון שנבחר על ידי הרופא, כדי שעשרת אלפים עוברים פוטנציאליים, שכולם חזקים יותר – וכפי הנראה גם בריאים יותר מהזירעון שנבחר, ירדו לטמיון באותה הפריה. 

מסיבה זו, כשמדובר בילדים שבאים לעולם מטיפולי פוריות, גם אם מבחינה חיצונית הם נראים אותו הדבר, מבחינה הורמונלית, מבחינת חוזק גופני ונפשי ומבחינה בריאותית, הם שונים מבני אדם הנולדים מהפריה טבעית.

לא משנה כמה ינברו ויפשפשו הרופאים במנת הזרע, הם לעולם לא יצליחו להוציא מתוך מיליון הזירעונים את אותו זירעון שהיה מנצח במרוץ, ולכן, בהפריה מלאכותית גדולים הסיכויים לצאצאים הרבה יותר חלשים מאשר ילדים שנולדו מהפריה טבעית. כך, אנו מקבלים דור של יותר ילדים חולניים, יותר ילדים עם צרכים מיוחדים, יותר ילדים שיסבלו במהלך חייהם מבעיות שונות כמו אוטיזם, אלרגיות, רגישויות, חולשות, מחלות גנטיות כמו סרטן, אפילפסיה, בעיות של חילוף חומרים, ובעיות רבות אחרות, ומכיוון שתינוק שנולד בהפריה מלאכותית לעולם לא יהיה הזירעון הכי חזק במנת הזרע, והחיים מלאים באתגרים שאתם הגוף צריך להתמודד, קיים סיכוי גבוה שיחווה בחייו לא מעט סבל…

ואם לומר בצורה ישירה, מכיוון שהזירעון שהרופא בוחר לא יהיה זה שהיה מפרה את הביצית בהריון טבעי, בתנאים רגילים הוא היה הופך לפסולת גנטית.

בהפריה טבעית, שבה מתקיים המרוץ בין הזירעונים, גדולים הסיכויים ללידת בן זכר (לצורך השמירה על איזון), מכיוון שהטסטוסטרון, שהוא הורמון האנרגיה הקיים בכמות גדולה יותר אצל הזכר, הוא המוביל את הזירעון במרוץ אל הביצית – ולכן יש לו סיכוי גבוה יותר להגיע מהר יותר ולהפרות אותה.

אני בטוח שלא מעט אנשים שואלים את עצמם מה הגורם לכך שמספר ההומוסקסואלים עולה בהתמדה, ואיתו מספר השמאלנים.

הסיבה לכך היא שכאשר הזרע נבחר באופן שרירותי, רמת הטסטוסטרון שבו תהיה נמוכה יותר מזו שבזרע שהיה מנצח במרוץ, ולכן, מבחינה הורמונלית, בהפריה מלאכותית גדלים הסיכויים ללידת בנות – או בנים עם פחות טסטוסטרון. המשמעות היא שבנים שנולדים מטיפולי פוריות הם פחות לוחמניים – יותר שמאלנים – או בנים שהם נשיים, ובמקרים רבים בעלי נטייה הומוסקסואלית מכיוון שבגלל החוסר בטסטוסטרון, השאיפה לאיזון גורמת להם להימשך לגברים שהם בעלי טסטוסטרון.

ייתכן שלחלק מהאנשים זה ייראה חסר משמעות, אבל בין אם אנו מודעים לכך או שלא, חשוב שנבין שהחיים הם מלחמה בלתי פוסקת, בין אם בממד המולקולרי ובין אם בממד הגלובלי, וללא כוח ללחום, אדם, עם ומדינה לא ישרדו… ככל שזה נוגע למציאות שבה אנו חיים, סביבנו חיים מאות מיליוני אנשים שממתינים בסבלנות שנאבד את יכולת הלחימה על מנת להשמיד אותנו, וזו לא פוביה, הם מצהירים על כך בפומבי בכל הזדמנות.

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים עוברות טיפולי פוריות שעולים הון עתק, מסכנים את חייהן, כואבים, משפילים – ולא תמיד נותנים תוצאות, וגם כשכבר יש תוצאות הן לעולם לא תהיינה כמו בהריון טבעי…

האם יש קשר בין הדברים?

ככל שחולף הזמן, יותר אנשים חווים קושי בפוריות או בהריון. צריך להבין שכתוצאה מהירידה ברמת הפעילות הגופנית, הגוף עובר תהליכים ניווניים, וחלק גדול מהמקרים האלו נובע מניוון של אברי הרבייה, שכאשר מדובר בנשים בא לידי ביטוי בזרימת דם משובשת הגורמת לתפקוד לקוי של רקמות כמו הרחם, השחלות, החצוצרות ואברים אחרים, השותפים בתהליך ההיקלטות, וכאשר מדובר בגברים, ניוון של האשכים.

הבעיות הגורמות לפגיעה בפוריות;
תרבות המערב, האקדמית והלחוצה, עסוקה בטיפוח המוח בזמן שהגוף מתנוון במהירות, תוך שהיא מאבדת טסטוסטרון, ועם זה את האנרגיה ואת התשוקה לחיים. בתרבות שהגיע אל קיצה, והשאיפה לילודה בה הולכת ופוחתת, רבים כבר בוחרים שלא ללדת, וגם אלו מתוכה שכבר רוצים ילדים, מגלים שפוריותם נפגעה, בעיקר בגלל בעיות ניווניות, מחלות כרוניות למיניהן, תזונה לא טבעית ושינויים סביבתיים.

הקשר בין מחלות כרוניות לבעיות פוריות :

מחלות כמו מחלות החניכיים, דלקות פרקים/ פיברומיאלגיה/ קרוהן קוליטיס – ורבות אחרות המוגדרות כמחלות כרוניות, גנטיות, אוטואימוניות וכד’, עלולות לפגוע בפוריות, מהסיבה שבין אם אנחנו מודעים לכך או שלא, שבכל רגע נתון הגוף שלנו צריך להוציא אנרגיה רבה על התגוננות והחלמה מאינספור גורמים מזיקים בסביבה שבה אנו חיים. במקרה של מחלות כרוניות, ככל שהגוף פגוע, הוא נאלץ לבזבז יותר אנרגיה במאמצים לשקם את עצמו, ואינו מסוגל להפנות את המשאבים החיוניים להריון. בשלב זה או אחר, כאשר אין לגוף את המשאבים הנחוצים לדור הבא, הוא יכבה את מנגנון הרבייה, על מנת שלא להביא צאצאים לחיים שבהם מצפים להם מחלות, ולכן, לפני ניסיון להרות, חשוב לרפא מחלות “כרוניות”/ “אוטואימוניות” ואחרות המתקיימות בגוף באופן קבוע, ובכך לאפשר לגוף את המשאבים הנחוצים להיריון, ולהגדיל משמעותית את הסיכוי לעבור אותו בצורה תקינה.

לרוע מזלם של החולים, לרפואה, שעליה הם סומכים אין דרכים לרפא את המחלות הכרוניות למיניהן, והיא עסוקה בעיקר בטיפול בסימפטומים שלהן, אך חלק משמעותי מהן ניתן לרפא באמצעות טיפולי רייקי והילינג המבוססים על תמיכה אנרגטית המשפרת את זרימת הדם ואת חילוף החומרים, מעצימה את היכולות של המערכת החיסונית, ומאפשרת לגוף להשתקם ולהתגבר על גורמים רבים ושונים.

מה עלינו לעשות

במקום להסתמך על טיפולים מלאכותיים הכופים על הגוף את ההיריון, מה שצריך לעשות הוא להעלות את המסוגלות של הגוף, על מנת לאפשר לו להיכנס להריון ולעבור אותו באופן טבעי.
לאחר למעלה מעשרים שנות ניסיון בטיפול אנרגטי, אני מרשה לעצמי להניח שכשם שתפקודן של רקמות אחרות בגוף משתפר בעקבות השיפור בזרימת הדם המחיה אותן, גם באברי הרבייה טיפול מסוג זה עשוי לשפר את התפקוד ולהביא לקליטת ההיריון ללא טיפולים פולשניים, ללא
תופעות לוואי, ללא סיכונים ובעלויות מינימליות.

טיפולים אלו עשויים לאפשר לביצית או לזרע להתפתח ולהבשיל, כך שלאחריהם, הסיכויים להרות עשויים להיות גבוהים בהרבה מאשר בטיפולים כימיים והורמונליים – או בהפריות מבחנה, מה גם שללא כאבים, ללא תופעות לוואי – ואפילו בדרך ידידותית, נוחה ושלווה.

במידה והטיפולים מצליחים, לאישה שהרתה, מומלץ לקבל טיפולי הילינג אחת לשבוע גם במהלך ההיריון, על מנת לתמוך בהריון, ולשפר משמעותית את איכותו.
חשוב להבין שהרחם של האישה במהלך ההיריון משמש כ”תנור” שבו העובר מבשיל משלב ההתעברות ועד שהוא מוכן להגיח לעולם, וטיפולים מסוג זה במהלך ההיריון יספקו לאישה ולעובר אנרגיה איכותית, שתמנע מצוקה ותגדיל הסיכויים להריון מוצלח.

עם כל הניסיון שרכשתי בטיפולים מסוג זה באינספור בעיות תפקודיות, בגלל תסמונת העדר, לצערי, עד כה לא התנסיתי בטיפולים למטרה זו, כך שהמידע מבוסס על הכרתי והבנתי את הגוף, אבל אני משוכנע שזוהי הדרך הטובה ביותר להריון מוצלח, ובכל מקרה, מאחר שבדרך הזאת אין שום פוטנציאל לנזק, אין מה להפסיד, כך שהיא צריכה להיות בעדיפות על פני דרכים פולשניות/ מניפולטיביות – או שמערבות כימיקלים למיניהם.

 

 למה עדיף להימנע מטיפולי הפריה?

card_reiki

————————————————————————————————————————

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך ואף לסייע לך לשמור עליהם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.

טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *