בית פתוח – על מה המהומה

 

מאת : איל כהן

לאור החשיפה המוגזמת של הקהילה ההומולסבית באמצעי התקשורת והפעילות במצעדים בכל מקום שרק מתאפשר, קשה שלא לשאול את השאלה מדוע קהילה זו משקיעה כל כך הרבה מאמצים לחשוף בפומבי את העדפותיה המיניות.
מדוע כל כך חשוב לקהילה ההומולסבית לעשות רעש, לקיים “מצעדי גאווה”, להתבלט בטלנובלות, בתכניות טלביזיה לצעירים, בכתבות באמצעי התקשורת ובכל דרך אפשרית אחרת, על אף שבעשותם כן הם גורמים כאב לחלק גדול מהציבור…
התשובה הפשוטה היא : השפעה. צבירת כוח. צמיחה. התעצמות – ובגדול : פוליטיקה – או כיבוש של חלקים גדולים יותר בדעת הקהל על מנת להפוך את הסטייה לנורמה.
ההומוסקסואליות מבוססת על יצריות. משום כך, אנו מוצאים שאף שההומואים הם מיעוט קטן, הם קבוצה יצרית וקולנית הנוטה לעסוק במין באופן אובססיבי, וגם מצליחה להתבלט בחשיפה תקשורתית שאיננה פרופורציונלית לגודלם באוכלוסיה.
ההנחה שאדם נולד הומו, נכונה בחלק קטן מהמקרים, כאשר גבר נולד עם הורמונים נשיים המעצבים את אישיותו ואת יצריו – ללא קשר להשפעה סביבתית. לדוגמה, בן בגיל שלוש שמשחק עם בובות או לובש שמלות עשוי לגלות משיכה טבעית לגברים…

הקהילה מנצלת את העובדה שבכל אדם באשר הוא – ובפרט בגיל ההתבגרות, קיימים סקרנות מינית ובלבול מיני, שהם לעתים חוצים גבולות – וכל אדם ניתן לעיצוב נפשי, ובכל אדם קיים רצון להתנסות שאם הוא נותן לו סיפוק בשלב המתאים של חייו, הוא עשוי לעצב אות אופיו ואת אישיותו למשך שארית חייו.

אדם – ובפרט בגילאי הילדות וההתבגרות, מאמץ לעצמו דפוסי התנהגות שגורמים לו ריגושים, ומושפע מדמויות שונות שמעצבות את אישיותו.
למרבה ההפתעה, אנו מוצאים שבאמצעות חינוך או השפעה של הסביבה או התרבות שבה הוא חי, ניתן להפוך כל אדם להומוסקסואל, לרוצח, למתאבד – או אפילו לקניבאל.

לדוגמה, בתאילנד, אנו מוצאים אישוש לכך שהומוסקסואליות אינה בהכרח תכונה מולדת או גנטית. שם, נהוג לגדל בנים כבנות ולהופכם לזונות ממין זכר, על ידי שליטה במשק ההורמונים באמצעות חינוך ויחס מתאים. כאשר מתנהגים אל הבנים כאל ילדוֹת מן הילדוּת, למעשה מרככים אותם והופכים אותם לנשיים. ללא כל קשר לנטיותיהם המולדות. התנהגות זו אל הילדים גורמת לכך שגופם ייצר פחות טסטוסטרון – שהוא ההורמון הגברי – וייצר יותר אסטרוגן ופרוגסטרון – שהם הורמונים נשיים.

בתרבות האסלאם אנו מוצאים הוכחה לכך שבאמצעות שטיפת מוח ניתן להפוך ילדים למתאבדים, ויתרה מכך, להפוך את ההתאבדות לערך עליון ולמשאת נפש…

משק ההורמונים בגוף – ואפילו הגנטיקה, משתנים בהתאם להתנהגותו של האדם ולאורח החיים שהוא מקיים.

האדם, כיצור בעל פסיכולוגיה מורכבת, הולך על חבל דק בין צד לצד. לאיזה צד ישייך את עצמו, זו שאלה של גירויים שאליהם הוא נחשף, השפעה של לחץ חברתי, חינוך, תרבות, תקשורת, וגורמים רבים אחרים המשפיעים עליו בשלבים קריטיים של חייו, ומעצבים את אישיותו.
אנו חיים בתרבות מעוותת, המוסיפה להתעוות ככל שמושגים מאבדים את משמעותם – ומשנים את המציאות שבה אנו חיים.

אביא דוגמה רלוונטית שתמחיש את עיוות המושגים ותוצאותיו:

על שום מה נקראים ההומואים והלסביות “גאים” (להלן “מצעדי הגאווה”…)???

באנגלית, למילה הומו אין משמעות של “גאה” (proud). הומו זה “עליז” (gay).

קהילת הלהט”בים לקחו את המילה גאי (עליז- מאנגלית) והפכו אותה ל”גאה” בעברית (בשל הדמיון בצליל…), מה שמוסיף הילה למושג והופך אותם לגאים בנטייתם המינית.
כך, ככל שהמושג חלחל במהירות דרך התקשורת התומכת, עד מהרה כל הומו נהיה גאה בהעדפותיו המיניות – והקהילה ההומולסבית נעשתה קהילה גאה, המקיימת מצעדים ססגוניים ומציגה את גאוותה ואת נטיותיה בראש חוצות.

המושג “הומופוביה” אף הוא מושג מעוות, מכיוון ש”פוביה” להבדיל מתחושה מבוססת, מתייחס למחלת נפש. פחד משתק המשתלט על הגוף ואינו מאפשר תפקוד ללא סיבה רציונלית, ולמעשה, מדובר על התקף חרדה לא מציאותי : ללא סיבה אמתית.

דוגמאות לפוביות אנו מוצאים ב”קלסטרופוביה” (פחד ממקומות סגורים), אגרופוביה : פחד ממקומות פתוחים והמוניים, ופוביות רבות אחרות. מחלות אלו אינן מונעות משיקול דעת, הן פוגעות בתפקוד ואף עלולות לגרום למוות מתוך התקפי חרדה.

המוסלמים לדוגמה, משתמשים במושג המעוות “איסלמופוביה” על מנת לגרום לאלו המעוניינים לרסן את האיסלאם או לבקר אותו, להיראות חולים ומוקצים בעיני עצמם ובעיני אחרים המחשיבים את עצמם “ליברלים, “דמוקרטים”, וכד’.

גם כאן, המוסלמים מציגים את הפחד מפני עליית האיסלאם כמחלה וכפחד לא מציאותי, בזמן שלבני דתות או לאומים אחרים, החשש הוא ממשי ואפילו קיומי.

תחת אצטלות של  של חופש ביטוי, “נאורות” והשללה של דרך הישר בטיעונים של פרימיטיביות, פוביות ודומיהם, מצליחה הקהילה ההומולסבית לסתום פיות, לקנות לעצמה לגיטימציה ולכבוש עוד ועוד חלקים בדעת הקהל – ואף בנטיותיו המיניות.

כאשר הדתיים בירושלים מתנגדים למצעד הגאווה על מנת למנוע את חשיפת ילדיהם למסרים שאינם תואמים את אורח חייהם ואת אמונתם, הפרקליטות – שמנסה להצטייר כ”נאורה”, נופלת בשמחה לתוך המלכודת ה”פלורליסטית” עליה מתבססים טענות הקהילה ההומולסבית, ולמעשה מבעירה אש מבלי שתהיה לכך שום הצדקה בפועל.

האם הומוסקסואליות היא עיוות?  על שאלה זו נוכל לענות רק רם נגדיר קודם לכן מהו ישר…
ככלל, ניסיון להפוך את ההומוסקסואליות והלסביות לישר – ואפילו לערך נעלה שיש בו גאווה, הוא מוקצה בעיניי, ומטרתו לעוות את החברה כולה.

אני בעיקרון נגד כל סוג של שטיפת מוח או כפייה, בין אם היא דתית ובין אם חילונית / שמאלנית או ימנית / שוביניסטית או פמיניסטית. אני אפילו מאמין שלכל אדם צריכה להיות הזכות לבחור לחיות את חייו או לסיימם, ואם הוא בוחר לחיות, יש לאפשר לו לעשות זאת על פי דרכו – כל זמן שאינו פוגע ומפריע לאחרים.

אם מצעדי ההומואים פוגעים באוכלוסייה מסוימת ומפריעים לאנשים שאינם מעוניינים שילדיהם יחשפו למסרים שמעביר המצעד – ויש להם סיבות הגיוניות לכך, המצעד הזה אינו זכות לגיטימית בעיני. הוא נערך בהתרסה.

אין לי שום בעיה עם זה שאדם עושה כרצונו בד’ אמותיו כל זמן שאינו פוגע באחרים – ולא אלך להתנכל לאיש על שום נטיותיו המיניות, אבל הפגנת הכוח והיציאה בגאווה עם דגלים אל הרחובות, גוררת סקרנים, תמימים, חלשי אופי,  ומבולבלים ואחרים אל תוך העיוות המיני, תחילה מתוך סקרנות אחרי כן מתוך דחף להתנסות – ואחרי דחיפה קלה, לאורח חיים.

אני קורא לאחיי ההומואים והלסביות. חיזרו לארון, והשיבו מחדש את התוכן למושגים בעלי ערך כמו “ענווה”, ו”צניעות”. הניחו למי שמעוניין לגדל את ילדינו באווירה בריאה – או לפחות על פי על פי דרכו, לעשות זאת מבלי לנסות להשפיע.

מדוע התקשורת משתפת פעולה בהתלהבות גדולה כל כך???

מכיוון שחלק גדול מאד ממעצבי דעת הקהל המושכים בחוטים, נמנה על הקהילה ההומולסבית או תומך בה!

אחד הגורמים העיקריים לעלייה במספר ההומוסקסואלים בעולם ובתרבות המערב בפרט, הוא הירידה המתמדת ברמת הטסטוסטרון, שהוא הורמון האנרגיה, שמטבע הדברים אמור להימצא בכמות גדולה יותר אצל גברים. גבר שבדמו כמות נמוכה של טסטוסטרון, עשוי לחוש משיכה מינית לגבר אחר, מתוך השאיפה לאיזון הורמונלי – וכך, עם ההשפעה של הקהילה ההומולסבית, אנו מקבלים חברה מערבית שבה מספר ההומוסקסואלים עולה בהתמדה.

האירוניה היא שבזמן שבני תרבות המערב עסוקים מרבית שעות היום בישיבה מול מסך המחשב ואינם פעילים גופנית, גופם שאינו מפיק אנרגיה גופנית, מייצר כמות הולכת ופוחתת של טסטוסטרון – שהוא הורמון האנרגיה, והחוסר בטסטוסטרון גורם לירידה ברמת הפוריות של הזרע.
בו בזמן, מוסלמים ותרבויות אחרות פחות מפותחות טכנולוגית ופחות אוטומטיים, עובדים בעבודות הכפיים שהופכות אותם למאגרי הטסטוסטרון של המין האנושי, והם הולכים ומתרבים במהירות.
השינויים ההורמונליים כתוצאה מאורח החיים, גורמים לכך שבני תרבויות פרמטיביות מגדילים את כוחם האלקטורלי ומשנים את המאזן הדמוגרפי בארצות שונות שאליהן הם מהגרים, ואת הצביון של אותן ארצות. 

ההומוסקסואליות תופעה גנטית. האמנם? או שזה מה שנוח לנו לחשוב…
“הורים הומואים מגדלים ילדים הומואים”

מחקר מדעי חדש מפריך את המיתוס שהומוסקסואליות היא מולדת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *