אירועים יוצאים מהקופסא

גילה ואיל כהן – עושים אירועים הוליסטיים.

  • אם אתם מבינים שהרעש הוא ביטוי של אלימות
  • אם אתם מבינים שהמוזיקה היא אנרגיה שיש בה פוטנציאל של ריפוי ו/או של נזק
  • אם אתם מבינים שהאורחים שלכם רוצים גם לדבר ולשמוע אחד את השני
  • אם אתם רוצים לשלב באירוע שלכם יופי אמיתי עם קצת עומק ותוכן
  • אם אתם באמת רוצים לכבד את האורחים במסיבה הפרטית שלכם, תתקשרו אלינו ונהיה שם לצדכם עם מוזיקה מגוונת ואיכותית לשביעות רצון מקסימלית ושפע אפשרויות של הפעלה באווירה משפחתית!!!

אנו מביאים איתנו לאירוע רפרטואר אישי, רחב ויוצא דופן במגוון, במבחר – ובאיכות ללא פשרות, עם שירים לכל גיל תרתי משמע:) הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי בעובדה שאנו מפיקים את העיבודים בעצמנו  בעבודת יד באמצעות מערכת ייחודית המיועדת לעבודה באולפני הקלטות. לאורך עשרים שנות הפקה מוזיקלית איכותית, יצרנו רפרטואר המאפשר לנו לשלב שירים ייחודיים בערבי זמר – וגם באירועים משפחתיים עם צליל איכותי, ובכך להשאיר “חותם” מיוחד על כל אירוע שבו אנחנו אחראיים על המוזיקה.

אנו מקפידים על איכות צליל גבוהה ועל עוצמת צליל נוחה ו”ידידותית לאוזן”. אירוע איתנו הוא למעשה חווית מוזיקה “גורמה”, איכותית, לא פולשנית, מרעננת ויוצאת דופן בסצנת האירועים הישראלית.

רשימת השירים המעודכנת שלנו בקובץ וורד

בתרבות הסוגדת לכוח, שבה הבינוניות הפכה להיות נחלת הכלל והמטרה של עשיית רווחים מהירים הורידה את האומנות לכביש והפכה אותה למבוססת על גימיקים זולים וקצרי תוחלת, אנחנו מתעקשים להביא דווקא את האלגנטיות, את היופי, את העידון ואת המורכבות לאירועים שבהם אנחנו מופיעים, ולשלב אותם בהרבה שמחה ואהבה – לאלו שעדיין יודעים להעריך…

מתוך ספר האורחים שלנו :

גילה ואייל כהן – צוות אירועים מנצח

שאול טל, הוצאת פוקוס

24/02/07 10:53

שולה, אשתי, לא פסקה מלהתפעל וכתבה בסיום החגיגה את הדברים הבאים:
“זה עתה חזרנו מחגיגת יום הולדת 60 של חברתנו.

הצמד גילה ואייל שהוזמנו להנחות ולהנעים את האירוע, ביצעו עבודה נפלאה וייצרו ערב שלא יישכח.

מבחר השירים שהעלו נערך בהקפדה מתאימה לאירוע הספציפי, כך שאפילו אורחים מסוימים שהגיעו לערב שלא במיטבם, ודיברו על כך שיישארו כמה שיוכלו “לשבת” (הם רק יצאו מהמיטה), נשארו באולם עד שאחרון האורחים עזב (אנחנו). הם באמת עשו עבודה מקצועית, מכובדת ומרגשת.

תענוג היה לראות איך הקהל המשיך לשבת עוד ועוד ולקראת שיצא, עבר דרכם, הודה להם וביקש כרטיסי ביקור. לעונג יהיה לי להמליץ עליהם הלאה… “

ועל דברי אשתי רציתי להוסיף:

לטעמי, יש בגילה ואייל קסם של ישראל של פעם. זה מתחיל מאיך שהם נראים – שקטים, נינוחים, סולידיים, מכובדים, מבוגרים. זה עובר להנחיה המכובדת והעניינית בקולם השלו והנעים וזה לא נגמר רק במבחר מקסים של שירי ארץ ישראל של פעם.

הוקסמתי מההנחיה השקטה והמכובדת – גילה ואייל פעלו ברקע , ואפילו קצת בחושך, כדי לעשות מסיבה נהדרת, הם לא לקחו את הבמה לעצמם, כדי להראות לכולנו כמה הם גדולים, חכמים וחשובים. אייל לא היסס לעזוב מדי פעם את עמדת הזמר ולצלם את האורחים במצלמתו כדי להקרין את התמונות בזמן אמת. זה היה מקסים.
כל הכבוד לגילה ואייל. אתם תהיו תמיד הבחירה שלנו.

ערב גיבוש לרוקחים מפריס ב”נבל דוד” בירושלים. ביניהם נוצרים, מוסלמים ויהודים.
האחדות שהופגנה שם עם המוזיקה, השירה והריקודים, מעודדת לחשוב שיש דרכים לחבר בין כל כך הרבה עולמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *