אודות איל כהן

איל כהן חווה הארה רוחנית בשנת 1993 ששינתה לחלוטין את הדרך שבה הוא רואה את המציאות, ומאז הוא עסוק בהעברת המידע באמצעות סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” שהוא מחבר ומוציא לאור, ובריפוי טבעי בטיפולי הילינג.

במהלך למעלה מעשרים שנה טיפל איל באלפי אנשים בגילאים מינקות ועד שיבה, ובמגוון עצום של בעיות בריאותיות, עם למעלה מתשעים אחוז הצלחה.

תחילת דרכו בריפוי והבנת היכולת לריפוי טבעי הייתה לאחר קורס רייקי שעבר בסוף שנות התשעים בעקבות אותה הארה, אצל אישה בשם מרים קירז’נר.
אחרי הקורס, איל התנסה במשך חמש עשרה שנה בטיפולים בכל מי ומה שרק התאפשר, על מנת לבחון את דרך הריפוי הזאת ואת היכולות שלו כמטפל.
רק לאחר שהבין שאחוז ההצלחה גבוה בכל סוגי המחלות ואין שום דרך לגרום נזק למטופלים, איל הפך את הטיפולים בהילינג לעיסוק.
לאחר שנים של דיכוי חברתי שבו החברה הנורמטיבית עושה כל מה שאפשר כדי לרסק לכל מי שפועל בצורה שאינה מקובלת את את האנרגיות,  על מנת להיות בסביבה תומכת ולחזק את האנרגיות, בשנת 2012 החליט איל לעבור שוב את הקורס, והפעם אצל חנה אבני.

למרות ההסמכה כמטפל רייקי איל לא מגדיר את הטיפולים שלו כטיפולי רייקי, גם מכיוון שהוא לא משתמש בסמלים של הרייקי בטיפולים, וגם מכיוון שבמהלך השנים הוא פיתח שיטות שאינן כלולות בפרוטוקול של הרייקי.
לאור אחוזי ההצלחה הגבוהים, לכל אדם שמעוניין להימנע מרפואה סימפטומטית שהיא פולשנית ורעילה ובמקרים רבים מזיקה, מומלץ לנסות טיפולי הילינג או רייקי, שפוגעים בשורש הבעיה ומאפשרים לגף לרפא מחלות שונות שהרפואה מגדירה כ”אוטואימוניות”/ “כרוניות”/ “וירליות”/ “תורשתיות”/ “אידיופטיות”/ “נוירולוגיות” ובהגדרות אחרות ללא מוצא.

רייקי כרטיס ביקור