אודות איל כהן

איל כהן הוא מוזיקאי שבשנת 1993 חווה הארה רוחנית ששינתה לחלוטין את הדרך שבה הוא רואה את המציאות, ומאז הוא עסוק בהעברת המידע באמצעות סדרת ספרים בשם “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” שהוא מחבר ומוציא לאור.

בנוסף, במהלך למעלה מעשרים שנה ובריפוי טבעי בטיפולי הילינג, איל עוסק בריפוי טבעי באלפי אנשים בגילאים מינקות ועד שיבה, ובמגוון עצום של בעיות בריאותיות עם אחוז הצלחה גבוה וללא סיכונים או הפעלת עומסים על הגוף.

תחילת דרכו בריפוי ובהבנת היכולת לריפוי טבעי, הייתה לאחר קורס רייקי שעבר בסוף שנות התשעים בעקבות אותה הארה, אצל רייקי מאסטר בשם מרים קירז’נר.
אחרי הקורס, איל התנסה במשך חמש עשרה שנה בטיפולים אנרגטיים בכל מי ומה שרק התאפשר, על מנת לבחון את דרך הריפוי הזאת ואת היכולות שלו כמטפל.
רק לאחר שהבין שאחוז ההצלחה גבוה בכל סוגי המחלות ואין שום דרך לגרום נזק למטופלים, איל הפך את הטיפולים בהילינג לעיסוק.
לאחר שנים של דיכוי חברתי שבו החברה הנורמטיבית עושה כל מה שאפשר כדי לרסק את האנרגיות לכל מי שפועל בצורה שאינה מקובלת,  בשנת 2012 החליט איל לעבור שוב את הקורס, והפעם אצל חנה אבני, על מנת להיות בסביבה תומכת ולחזק את האנרגיות.

למרות ההסמכה כמטפל רייקי איל לא מגדיר את הטיפולים שלו כטיפולי רייקי, מכיוון שהוא לא משתמש בסמלים של הרייקי בטיפולים, וגם מכיוון שבמהלך השנים הוא פיתח שיטות שאינן כלולות בפרוטוקול של הרייקי, והוא מגדיר אמת הטיפולים שלו כ”תמיכה אנרגטית” שמסייעת למטופלים להתגבר על בעיות בריאותיות רבת ושונות.
לאור אחוזי ההצלחה הגבוהים, לכל אדם שמעוניין להימנע מרפואה סימפטומטית שהיא פולשנית ורעילה ובמקרים רבים מזיקה, מומלץ לנסות טיפולי הילינג או רייקי, שמאפשרים לגף לרפא מחלות שונות, ובמיוחד כאלו שהרפואה מגדירה כ”אוטואימוניות”/ “כרוניות”/ “וירליות”/ “תורשתיות”/ “אידיופטיות”/ “נוירולוגיות” ובהגדרות אחרות ללא מוצא.

רייקי כרטיס ביקור