ריפוי טבעי לפריצת דיסק

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Reddit
Reddit
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

פרץ לך דיסק, שניים או שלושה??? אל תמהר לעבור ניתוח.
אנשים רבים הסובלים ממצב שנקרא "פריצת דיסק" או "בלט דיסק", חווים כאבי תופת ומגבלות תנועה, ומוצאים את עצמם חסרי אונים מול מערכת שאינה מציעה מרפא, חיים על משככי כאבים בזמן שהכאב הולך ומחמיר, ומשבש את חייהם עד שהם נאלצים לעבור ניתוחים המותירים אותם נכים.

אחרי למעלה מעשרים שנות עיסוק בטיפולי רייקי והילינג, אוכל לומר שאחוז ההצלחה שלי בריפוי של פריצת דיסק עומד על למעלה מתשעים אחוז!
כאשר אתה מגיע לבית החולים עם כאבי גב קשים, לרופאים יש עניין להלחיץ ולהפנות אותך לניתוח דחוף. אל תיבהל ואל תרוץ. להחלטה הזאת תהיינה השלכות על שארית חייך. לפני שאתה מקבל על עצמך להתמסר לסכינים ולמקדחות שיכניסו מסמרי טיטניום בין החוליות של עמוד השדרה שלך ויקָבְּעו אותן לנצח, תן לגופך את הסיכוי להחלים ללא טיפולים פולשניים, ומבלי שהסטטוס שלך ישתנה ל"נכה".
היו מקרים שהגיעו אלי אנשים לטיפול כאשר הם הכופפים בזווית של תשעים מעלות ולא מסוגלים להתיישר, ואחרי טיפול של שעה שבמהלכו הם בעיקר נחו או ישנו, הם קמו ויצאו זקופים וללא כאבים, ואם אתם שואלים את עצמכם לכמה זמן השיפור מחזיק מעמד, חלק מהם יצא לי לפגוש אחרי שנים, ומאז הטיפול לא היו להם בעיות.

לפני טיפולים פולשניים שעלולים להשפיע קשות על איכות חייך ועל עתידך, נסה דרכים ידידותיות לפתור את הבעיה.

 

card_reiki

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך".

—————————————————————————————————————————-

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.