ריפוי טבעי למחלות החניכיים

It's only fair to share...Share on FacebookShare on RedditShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

סובלים מדלקת חניכיים / נסיגת חניכיים / שיניים רגישות / אבן שן??? עכשיו אתם יכולים לעשות לזה סוף!
הספר "דברים שלא תשמע מהרופא שלך – הפתרון הטבעי למחלות החניכיים הנפוצות" מביא פתרון למחלות אלו ללא תרופות, ללא ניתוחים, ללא עלויות וללא סבל וכאב. פשוט ובאחריות…

שמי איל כהן, ואינני רופא שיניים או מומחה רפואי, אך ככל הידוע לי, אני האדם הראשון בעולם שהצליח להירפא באופן טבעי מנסיגת חניכיים חמורה, והידע שצברתי בנושא יסייע גם לך לרפא את עצמך.

בשנת 1993, בגיל 32 סבלתי מנסיגת חניכיים שהסימפטומים שלה כללו כאבים, רגישויות, תנועת שיניים וחוסר תפקוד.
כפי שכל אחד במצבי היה נוהג, מיהרתי אל רופא השיניים שלי לקבל עזרה, אך הוא מלמל שהדבר אינו בתחום התמחותו, ושלח אותי חזרה הביתה עם כרטיס ביקור של רופא חניכיים, תוך שהסביר שכפי הנראה אצטרך לעבור ניתוח או עקירת השיניים.
מאחר והייתי צעיר לפרוצדורות הללו ואף לא היה לי שמץ של מושג כיצד לממן אותן, החלטתי למשוך קצת זמן ובינתיים לנסות ולבדוק אם יש באפשרותי  לשפר את המצב ולהפחית את הכאבים.
במהלך אותם ניסיונות, להפתעתי, הצלחתי לזהות את הגורם להידרדרות, ומרגע שנמנעתי ממנו – החל תהליך מהיר של החלמה ספונטנית שהביא לשיפור מדהים במצבי באופן מיידי – ונמשך עד עצם היום הזה.
היום, למעלה מעשרים שנה אחרי המשבר שבו הייתי בשיאה של המחלה, שיני יציבות ומתפקדות מצוין ואני חי בביטחון מוחלט שלא אסבול ממחלה זו לעולם, כמו כל אדם שקרא את הספר ופועל על פיו….

לנוכח ההצלחה בריפוי והלוגיקה הברורה שמאחורי הרעיון, ניסיתי לעניין רופאים ואף את משרד הבריאות בעריכת מחקר שיבדוק את הנושא, אך לצערי, לא זכיתי ל"כתף חמה" משום גורם ממסדי.
גם התקשורת הפנתה עורף והתעלמה מספרים שנשלחו, ממכתבים ומטלפונים…
כשהבנתי שהממסד מדכא את המידע, הדרך היחידה שעמדה לרשותי להביא את המידע בפני הציבור הייתה באמצעות עריכת מחקר פרטי ופרסום המידע בספר באופן ברור, שיאפשר לאנשים ליישם אותו באופן טבעי.

בשנת 1997, לאחר ארבע שנים של מחקר ועיבוד החומר, הוצאתי לאור את הספר הראשון בסדרה "דברים שלא תשמע מהרופא שלך הפתרון המוחלט למחלות החניכיים" שהביא לראשונה את הדרך היחידה לריפוי של דלקות חניכיים ונסיגת חניכיים ללא התערבות רפואית, ללא עלויות וללא טיפולים, ומבלי לערב חומרים למיניהם שבשלב כלשהו יגרמו לרגישויות ואולי גם לאלרגיות ולנזקים בריאותיים.

מאז שנת 1997 שבה הספר "דברים שלא תשמע מהרופא שלך" יצא לאור ועד היום, הוא סייע לאלפים רבים להימנע מעקירת שיניים, מניתוחי חניכיים יקרים מאד – ולא פחות משמעותי מזה כואבים, הוצאות ענק, ופגיעה קשה באיכות החיים. 

הודות לספר זה, לראשונה בהיסטוריה יכולים אנשים להבין את נסיגת החניכיים ואת דלקות החניכיים, לקחת אחריות לגורלם, לרפאן באופן טבעי ולהימנע מטיפולים רפואיים למחלות שעד כה גרמו סבל עצום והוצאות ענק למיליונים רבים של בני אדם סביב העולם כולו, ואם תחליט להיעזר בו – הוא יסייע גם לך… 

הספר "דברים שלא תשמע מהרופא שלך" כתוב בשפה פשוטה וברורה, ואינו דורש ידע רפואי מקצועי, והשיטה פועלת אצל כל אדם המאמץ את הגישה. אחוז הצלחה בשיפור מצבם ואף בהחלמה של הפועלים לפי הספר הוא מאה אחוז!!!

מכירים אנשים שמחפשים דרך כיצד למנוע נסיגת חניכיים או כיצד לתקן נסיגת חניכיים או כיצד לרפא נסיגת חניכיים באופן טבעי, כיצד לרפא דלקת חניכיים או למנוע אבן שן? שלחו להם קישור לאתר הזה והם יהיו אסירי תודה לכם…

"דברים שלא תשמע מהרופא שלך" – למד יותר על גופך ותוכל להימנע מסבל רב וליהנות ממנו יותר

החל מפברואר 2014 לא ניתן להשיג את הספר בחנויות אלא רק ישירות מהמחבר!

אתם בוודאי שואלים את עצמכם "אם קיים פתרון טבעי למחלות כל כך קשות ונפוצות, איך זה שהתקשורת לא מדברת על זה…", קראו את "מסע התלאות של נושא בשורה" כדי להבין מה קורה כשאמת כזאת יוצאת לאור!

האזינו לשיחת טלפון עם קוראת

ניתן להזמין את הספר דרך הדואר במשלוח המחאה ע"ס 80 ש"ח כולל משלוח
לידי איל כהן, רח' הצאלים 6 ראשון לציון, מיקוד 7553532
או, במידה ואתם באזור ראשון לציון, תוכלו לרכוש אותו ישירות מהמחבר ללא דמי משלוח
תמורת 70 ש"ח
טלפון לפרטים ולהזמנות  : 052-2218612

לרכישה און ליין

כל הזכויות שמורות

איל כהן

מכתב עם ספר במתנה