מודעות אובייקטיבית

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Reddit
Reddit
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

עד שנת 1993 הייתי מה שנקרא "אדם נורמלי". ביקרתי את הרופא שלי בכל פעם שהייתה לי בעיה בריאותית והאמנתי לכל מחקר שפורסם.

אפשר לומר ש"חשבתי כפי שהייתי אמור לחשוב", אבל יותר נכון לומר "לא חשבתי כפי שהייתי אמור לא לחשוב", מכיוון שהממסד ממנה בעלי סמכויות שיחשבו עבורך, ואתה אינך צריך להיות טרוד במחשבות מיותרות. אם יהיו לך כאלו מחשבות, תגלה שאין לך עם מי לחלוק אותן, ושאפילו החברים הטובים ביותר שלך יעשו הכל כדי להוכיח לך שאתה טועה על מנת להחזיר אותך לחשיבה בדפוסים המקובלים… מרגע שתהיה מסוגל לחשוב אחרת, תבין עד כמה שהאנושות מתקיימת באטימות – ומדכאת רעיונות שונים מן המקובל באופן נחרץ. אתה בוודאי שואל עכשיו "למה בכלל לחשוב אחרת", ובכן, רק מרגע שתבין את האמת שהתרבות שלנו מדכאת ממניעם שונים, תוכל להישמר מסבל וממחלות, וזוהי כבר סיבה מספיק טובה.

למרות שנוח לנו להאמין שהמחשבה שלנו חופשית, במציאות שבה אנו חיים, התודעה, המחשבה והרגשות שלנו מנוהלים על ידי התרבות שבה אנו חיים, תקשורת של בעלי הון ושל תאגידים, ומערכות ממסדיות המכוונים את דפוסי החשיבה שלנו ואת התנהגותנו באמצעות בעלי סמכויות, ומונעים מאיתנו להבין את הסיבות האמתיות לרבות מן הבעיות מהן אנו סובלים, בין אם מתוך אינטרס – ובין אם מתוך שכך גם הם מחונכים לחשוב ולהאמין.

ההחלמה הטבעית שלי ממצב חמור של נסיגת חניכיים, וההתעמתות עם העובדה ששום גוף מוסמך אינו מעוניין לבחון מידע כל כך מוחשי, גרמה לי התמוטטות מוחלטת של אמון במערכות התרבות שלנו.
כתוצאה מכך, במהלך כמה שבועות חוויתי הארה עוצמתית, שהחלה בתובנה שמחלות חניכיים אינן "תורשתיות", כפי שאנו מחונכים לחשוב, אלא הן התוצאה של הפרה בוטה של איזון האנרגיה של הגוף, ונמשכה להבנת החיים כאנרגיה והבנת מחלות רבות אחרות הקשורות בהפרת איזונים בממד האנרגטי.
ההארה גרמה לי לעשות את מה שנראה בלתי אפשרי לאדם רגיל; לחשוב, ובעקבותיה פיתחתי תאוריה שאני מכנה "מודעות אובייקטיבית", שהיא דרך להבנת החיים מבלי שנהיה נשלטים על ידי כוחות בתרבות, המונעים על ידי אינטרסים שהם בעיקר פוליטיים, תעשייתיים, פיננסיים, דתיים – וגופים רבי עוצמה אחרים, השולטים במוחם של האנשים ובהתנהגותם.

מודעות אובייקטיבית פירוש התעלות מעל האינטרסים, האגו והתרבות – והתייחסות אל המין אנושי ככל מין אחר של בעל חיים או צמח, כרקמת חיה, אחת מאינספור שמרכיבות את מרקם החיים, ויש לה תפקיד טבעי ומדויק למלא, על מנת שהחיים יהיו שלמים ויתפקדו בצורה נכונה.

המדע והרפואה, המתעלמים מהפן האנרגטי של החיים שהוא הגורם לרבות מן המחלות, נוטים להגדיר מכאובים ומחלות המתפתחות כתוצאה מהפרות איזונים בממד זה כ"אוטו-אימוניות", "פסיכו-סומאטיות", "כרוניות", "תורשתיות", "ווירליות", "מקור לא ידוע" וכד', ומטפלים בהן באמצעות תרופות לכל החיים וטיפולים פולשניים…
אילו חיינו חיים מאוזנים יותר בהיבט האנרגטי, מחלות אלה לא היינו קיימות, או שהן היו בקנה מידה זניח שבקושי היינו שומעים עליהן, אבל בחברה שרומסת כל איזון אפשרי, הן גורמות סבל ומוות ליותר מדי אנשים, והן בעלייה מתמדת.

אני מאמין שהפצת המידע היא הדרך היחידה שיכול להביא לשיפור משמעותי באיכות חייו של הפרט – ולהפחית במידה ניכר את הנטל העצום על מערכת הבריאות, וחברה בכללותה.

בעולם כלכלי "פוליטיקלי קורקט" שבו המידע נשלט על ידי גורמים ממסדיים המובילים אותנו לחשוב בצורה הרסנית, חשוב שתהיה פתוח לאלטרנטיבה המאפשרת לקחת שליטה – על מנת להפחית את החיכוך עם המערכת המכאניסטית והכלכלית עד כמה שאפשר.

המודעות האובייקטיבית מועברת באתר זה ובסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך", תאפשר לך להבין מחלות ותופעות שונות מתוך פרספקטיבה שונה מן המקובל, הרואה את החיים ואת הגוף כאנרגיה – ותאפשר להימנע מבעיות בריאותיות רבות, ולהביא לריפוי באמצעות באמצעות לקיחת אחריות ועשיית שינויים באורח החיים.

הספר הראשון בסדרה : "דברים שלא תשמע מהרופא שלך" – ריפוי טבעי למחלות החניכיים", יצא לאור בשנת 1997, ועד כה אפשר לאלפי אנשים להירפא ממחלות החניכיים שנחשבו "תורשתיות", "חשוכות מרפא" וגורמות סבל רב ופגיעה באיכות החיים, והטיפול הרפואי בהן כרוך בעלויות כבדות.

הספר השני בסדרה "דברים שלא תשמע מהרופא שלך", שנקרא "(י)סודות הבריאה", שיצא לאור בשנת 2004 – עוסק בהבנת יסוד האנרגיה של החיים.
מלבד הבנת החיים בממד האנרגטי, הספר "(י)סודות הבריאה" מסביר כיצד פועל הגוף כישות אנרגטית; אילו אברים פועלים על מנת לייצר, לשמר ולאזן את האנרגיה של הגוף, כיצד הם נפגעים כתוצאה מהפרה של איזון האנרגיה ברבדים שונים, ומתפתחות מחלות רבות ושונות שבתפיסת העולם המקובלת איננו מסוגלים להבין.

הספר השלישי בסדרה, "הממד השלישי", לוקח את הבנת האנרגיה עמוק יותר, ועוסק בהבנת הנפש כאנרגיה, והבנת מחלות רבות המוגדרות כ"פסיכוסומטיות" או "אוטו-אימוניות. נמצא במצב של טיוטה כבר קרוב לעשרים שנה… כולי תקווה שאזכה להוציא גם אותו לאור בימי חיי…

—————————————————————————————————————————-

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר במשלוח המחאה ע"ס 80 ש"ח כולל דמי משלוח
עבור כל אחד מהספרים לידי איל כהן, רח' הצאלים 6 ראשון לציון, מיקוד 75535
או, במידה ואתם באיזור ראשון לציון, תוכלו לרכוש ישירות מהמחבר בהפחתת עשרה שקלים דמי משלוח טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

©כל הזכויות שמורות למחבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.