לא מתחברים למכונת ההנשמה

מאת : איל כהן, הילר וכותב סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

מתכוננים לעבור ניתוח או להיכנס לאשפוז מסיבה כלשהי???

תרשו לי לתת לכם עצה קטנה – למרות שהיא לא פוליטיקלי קורקט, אבל היא עשויה לחסוך מכם ומיקיריכם הרבה מאד סבל מיותר ואולי גם להציל חיים:
לפני שנכנסים לחדר הניתוח, חותמים על כך שבמידה והניתוח מסתבך – לא מתחברים למכונת הנשמה!

בחלק מהמקרים מסיבות שונות מערכות בגוף מגיעות לסף קריסה, ואז, “ליתר בטחון” הרופאים מחברים את החולה למכונת הנשמה. לשם כך פותחים פתח בגרון שנקרא “טראכוסטומיה” (“פיום קנה” בעברית), ואליו מחברים את הצינורות של מכונת ההנשמה.

הבעיה היא שהפולשנות הכרוכה באותו פתח, מהווה התמודדות עצומה עבור הגוף הנמצא ממילא במצוקה.
בנוסף המכונה היא מכנית ופועלת בקצב אחיד, בלי שום קשר לצורך של הגוף, המשתנה מנשימה לנשימה – ובכך מעלה את רמת הסבל והמצוקה. בחלק מהמקרים הרופאים אף מגדילים לעשות ומזרימים אוויר מועשר בחמצן. האוויר הזה קפוא וחודר דרך הטראכוסטומיה ישר אל הריאות מבלי לעבור דרך הסינוסים שבהם הוא מתחמם ועובר סוג של התאמה, כך שהראות מקבלות אותו מבלי שהוא גורם לנזקים.

בקצרה, אומר לכם שאם הגוף מסוגל לשרוד, צריך לתמוך בו במקום לחתוך אותו ולהזרים לו אוויר ממכונה שבחלק גדול מהמקרים מחסלת אותו סופית – או משאירה אותו בחיים אבל במקרים רבים עם נזקים קשים.

אני כותב את הדברים מניסיון אחרי מספר פעמים שטיפלתי במאושפזים בטיפול נמרץ – ולצערי, ראיתי את הסבל שגורמת מכונת ההנשמה ולאן זה מוביל.
אם תשרדו עם מכונת ההנשמה, מרבית הסיכויים שתשרדו גם בלעדיה, אבל בלי הטראומה של הטראכוסטומיה על כל מה שכרוך בזה.
במקום האמצעים המכניים והפולשניים, היו חכמים לפני ההידרדרות והשתמשו בטיפולים הוליסטיים כמו רייקי או הילינג, וישנם סיכויים מוחשיים שתצליחו להימנע מהניתוח, וגם אם עברתם את הניתוח, טיפולים אלו יחזקו את הגוף מבלי לגרום לו נזק ויזרזו את השיקום.
ולשם הבהרה, הדברים המובאים כאן מביעים את הגישה שלי ואת דעתי האישית, ומתבססים על ניסיוני ועל חוויותיי. זכותכם לאמץ וזכותכם להשליך לפח הקרוב.
היו בריאים וטובים.
שתהיה לכולנו שנה טובה של בריאות, של אושר, שלום ושלווה ושל צמיחה רוחנית.

—————————————————————————————————————————-

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

כל הזכויות שמורות למחבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.