טיפים לבריאות מחוץ לקופסא

בשביל מה אתה צריך טיפים לבריאות מאדם שלא למד רפואה מימיו…?

יש לך רופא בעל אינטליגנציית על שלמד רפואה שמונה שנים, ועדיין עושה השתלמויות כיצד לעזור לך במצבי מצוקה, מוסדות מחקר הממומנים על ידי חברות תרופות שמשקיעות מיליארדים במחקר ובפיתוח, ומסוגלות לייצר תרופות בכמויות שיכולות להאכיל את כל האנושות…

הבעיה העיקרית היא שהרפואה אינה מרפאה… אביא דוגמה שתמחיש את העניין, אם אתה סובל מעששת, רופא השיניים לא ירפא את השן הנגועה, אלא יכרסם אותה וישתיל בתוכה חומר מילוי על מנת שתווכל להמשיך לתפקד. ההגדרה של ריפוי הייתה תקפה, אילו הרופא היה מסוגל לרפא את השן, להבדיל מלהחליף חלקים נגועים ממנה, ובסופו של דבר להחליף את כולה.
הרפואה היא גוף כלכלי, וככזה, היא אינה מתעניינת בדרכי ריפוי שאין בהן פוטנציאל רווח, וכל שכן, כשהן עוד עלולות לפגוע בהכנסות. הרפואה לקחה על עצמה להילחם בתסמינים של מחלות באמצעות כימיקלים ובטיפולים פולשניים, תוך שבמקום לרפא, היא עסוקה בהחלפת אברי הגוף השונים, ובמקרים רבים מספור גורמת לו נזקים קשים, בזמן שישנן דרכים אחרות שבהן ניתן לרפא אותו ללא סבל, ללא מאמץ ובעלויות מנימליות.

מחלות כמו פיברומיאלגיה, סוכרת, פסוריאזיס, טרשת נפוצה, זאבת (לופוס), קרוהן ורבות אחרות הנחשבות כ”כרוניות” / “פסיכוסומטיות” / “תורשתיות” / “אוטואימוניות”, ובהגדרות אחרות לא ברורות, מתפתחות כתוצאה ממצוקה אנרגטית ומחנק אנרגטי, ומכיוון שהמדע והרפואה מתעלמים מהמימד האנרגטי, גם הפתרונות שהם מציעים למחלות אלו אינם מרפאים, אלא מטפלים בעיקר בסימפטומים וב”כיבוי שרפות”, בזמן שמצב המחלה הולך ומחמיר לאורך כל החיים.

על מנת לרפא מחלות שהן במהותן אנרגטיות, נחוץ טיפול אנרגטי שנותן תמיכה אנרגטית לרקמות, החולות או מצויות במצוקה, מחייה אותן ומחזיר אותן לתפקוד תקין. זה מסוג הטיפולים שהרופא שלך אינו מכיר, וזוהי הסיבה לכך שאנשים תלויים בתרופות לכל חייהם, ובמקרים רבים עוברים ניתוחים שיכולים היו להיות מיותרים מלכתחילה.

לא משנה כמה המדע ישקיע במחקר ובפיתוח, בסופו של דבר – הגוף הוא זה שמרפא את המחלות, עם זה נדמה לי שכל רופא יסכים. המסקנה שאנו צריכים לקחת מההנחה הזאת, היא שאם נתמוך בגוף באופן שמחזק אותו, נוכל לראות ריפוי מהיר ואיכותי ממוגבלויות וממחלות רבות ושונות, ללא צורך בתרופות, וללא טיפולים פולשניים.

חוות דעה שנייה היא לא בהכרח חוות דעת שונה

אם אתה מחפש בתוך המערכת חוות דעת שנייה או שלישית בנושאים הקשורים בבריאות, סביר להניח שתשמע את אותם ההסברים בווריאציות שונות, מאחר וכל הרופאים למדו את אותה גישה, ובה הם מחויבים לדבוק על פי חוקי האיגוד המקצועי.

עשרות הטיפים באתר זה, שנכתבו מתוך חוויית הארה עוצמתית שחוויתי בשנת 1993 ובעקבותיה כתבתי את סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, מביאים גישה שונה לחלוטין מכל מה שמקובל, מרביתם מגובים בעדויות של אנשים שנרפאו, והם ממחישים עד כמה שידע והבנה שונים לחלוטין מן המקובל עשויים לאפשר לנו להימנע מסבל ממחלות רבות ושונות ומטיפולים רפואיים העלולים להזיק, ולחיות חיים בריאים ומאושרים יותר. זוהי לתפיסתי המשמעות האמיתית של “חוות דעת שנייה“.

חשוב שאבהיר שטיפים אלו מסבירים את הגורמים העיקריים לבעיות שבהן אנו עוסקים, ולהערכתי, במרבית המקרים תמצא להן פה הסבר ופתרון. עם זאת, במידה ותשתמש במידע שפה על מנת לנסות לפתור בעיה כלשהי ולא יחול שיפור במצבך, יתכן שבעיה שממנה אתה סובל נובעת מגורמים אחרים, ובמקרה כזה מומלץ להתייעץ או לפנות לאבחון רפואי.

אני מאחל לך קריאה מאירה, ואם למדת משהו שעשוי לשפר את איכות חייך, רוץ לספר לחבר’ה על האתר הזה, כדי לאפשר גם להם ליהנות מבריאות טובה יותר ומהבנה ברורה יותר של חיים:


 • הכלים לפתרון בעיות רבות מספור נמצאים בידינו.

 • במהלך הזמן בכוונתי להוסיף פה טיפים. במידה ואהבת את הטיפים ואתה מעוניין להתעדכן, אתה מוזמן לבקר מפעם לפעם.

תרגיש חופשי לשאול שאלות ולהשאיר תגובות. אשמח לענות ולעזור כמיטב יכולתי בהבנה ובריפוי של כל מה שאוכל לתרום בו.

 • ————————————————————————————————

  טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חיילך לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכל למצוא בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך”.

  —————————————————————————————————————————-

  ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

   למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

  כל הזכויות שמורות למחבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.