טיפים לבריאות מחוץ לקופסא

בשביל מה אתה צריך טיפים לבריאות מאדם שלא למד רפואה מימיו…?

יש לך רופא בעל אינטליגנציית על שלמד רפואה שמונה שנים ועדיין עושה השתלמויות כיצד לעזור לך במצבי מצוקה, מוסדות מחקר הממומנים על ידי חברות תרופות שמשקיעות מיליארדים במחקר ופיתוח, ומסוגלות לייצר תרופות בכמויות שיכולות להאכיל את כל האנושות…

הבעיה היא שהרפואה היא גוף כלכלי, וככזה, היא אינה מתעניינת בדרכי ריפוי שאין בהן פוטנציאל כלכלי, וכל שכן כשהן עלולות לפגוע בהכנסות. הרפואה לקחה על עצמה להילחם בתסמינים של המחלות באמצעות כימיקלים ובטיפולים פולשניים, תוך שבמקום לרפא, היא עסוקה בהחלפת אברי הגוף השונים, ובמקרים רבים מספור גורמת לו נזקים קשים, בזמן שניתן לרפא אותו ללא מאמץ וללא עלויות.

הגוף הוא הרופא הטוב ביותר, ובסופו של דבר הוא זה שמרפא את המחלות,  עם זה נדמה לי שכל רופא יסכים, ואם נבין את המחלה, נדע להימנע מגורמיה, נתמוך בגוף ונפעל באופן שמחזק אותו, נוכל לראות ריפוי מהיר ואיכותי ממוגבלויות וממחלות רבות ושונות, גם כאלו שהרפואה מגדירה כ"פסיכוסומטיות", "תורשתיות", "אוטואימוניות" ו"כרוניות", ללא צורך בתרופות, וללא טיפולים פולשניים.

חוות דעה שנייה היא לא בהכרח חוות דעת שונה

אם אתה מחפש חוות דעת שנייה או שלישית בנושאים הקשורים בבריאות בתוך המערכת, סביר להניח שתשמע את אותם ההסברים בווריאציות שונות, מאחר וכל הרופאים למדו את אותה גישה, ובה הם מחויבים לדבוק על פי חוקי האיגוד המקצועי.

עשרות הטיפים באתר זה, שנכתבו מתוך חוויית הארה עוצמתית שחוויתי בשנת 1993 ובעקבותיה כתבתי את סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך", מביאיפ גישה שונה לחלוטין מכל מה שמקובל, שהיא לתפיסתי המשמעות האמיתית של "חוות דעת שנייה". מרביתם מגובים בעדויות של אנשים שנרפאו ממצבים שונים, והם ממחישים עד כמה שידע והבנה שונים לחלוטין מן המקובל, חיוניים כדי לאפשר לנו להימנע מסבל וממחלות רבות ושונות, ומטיפולים רפואיים העלולים להזיק, ולחיות חיים בריאים ומאושרים יותר.

חשוב שאבהיר שטיפים אלו מסבירים את הגורמים העיקריים לבעיות שבהן אנו עוסקים, ובמרבית המקרים תמצא להן פה הסבר ופתרון. עם זאת, במידה ותשתמש במידע שפה על מנת לפתור בעיה כלשהי ולא יחול שיפור במצבך, יתכן שבעיה שממנה אתה סובל נובעת מגורמים אחרים, וממקרה כזה מומלץ לפנות לאבחון רפואי.

אני מאחל לך קריאה מאירה, ואם למדת משהו שעשוי לשפר את איכות חייך, רוץ לספר לחבר'ה על האתר הזה, כדי לאפשר גם להם ליהנות מבריאות טובה יותר ומהבנה ברורה יותר של חיים:


 • הכלים לפתרון בעיות רבות מספור נמצאים בידינו.

 • במהלך הזמן בכוונתי להוסיף פה טיפים. במידה ואהבת את הטיפים ואתה מעוניין להתעדכן, אתה מוזמן לבקר מפעם לפעם.

תרגיש חופשי לשאול שאלות ולהשאיר תגובות. אשמח לענות ולעזור כמיטב יכולתי בהבנה ובריפוי של כל מה שאוכל לתרום בו.

 • ————————————————————————————————

  טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חיילך לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכל למצוא בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך".

  —————————————————————————————————————————-

  ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

   למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

  כל הזכויות שמורות למחבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.