טיפים לבריאות מחוץ לקופסא

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Reddit
Reddit
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

בשביל מה אתה צריך טיפים בנוגע לבריאות מאדם שלא למד רפואה מימיו…?

יש לך רופא מצוין שלמד שמונה שנים ועדיין עושה השתלמויות כיצד לעזור לך במצבי מצוקה, מוסדות מחקר הממומנים על ידי חברות תרופות שמשקיעות מיליארדים בחיפוש דרכים, ומסוגלות לייצר תרופות בכמויות שיכולות להאכיל את כל האנושות…

אבל אז… איך קורה שככל שאנו סומכים על מערכת כה מושקעת, אנו הופכים להיות חלשים יותר מבחינה גנטית, יותר סובלים ויותר תלויים, וכאשר אנו זקוקים לעזרה, במקרים רבים אנו מוצאים שלמערכת אין תשובות ממשיות, והיא איננה בנויה לרפא אלא עוסקת בטיפול בסימפטומים ובכיבוי שרפות.

חוות דעה שנייה היא לא בהכרח חוות דעת שונה

אם אתה מחפש חוות דעת שנייה או שלישית בנוגע לנושאי בריאות בתוך המערכת, סביר להניח שתשמע את אותם ההסברים בווריאציות שונות, מאחר וכל הרופאים למדו את אותה גישה, ובה הם מחויבים לדבוק על פי חוקי האיגוד המקצועי.

הטיפים הרבים באתר זה, ברוח סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך", ממחישים את החשיבות של ידע והבנה שונים לחלוטין מן המקובל, ביחס ליכולת שלנו להימנע מסבל וממחלות רבות ושונות, ולחיות חיים בריאים ומאושרים יותר.

חשוב שאבהיר שטיפים אלו מסבירים את הגורמים העיקריים לבעיות שבהן הם עוסקים, ובמרבית המקרים תמצא להן פה הסבר ופתרון. עם זאת, במידה ותשתמש במידע שפה על מנת לפתור בעיה כלשהי ולא יחול שיפור במצבך, יתכן שבעיה שממנה אתה סובל נובעת מגורמים אחרים, וממקרה כזה מומלץ לפנות לאבחון רפואי.

אני מאחל לך קריאה מאירה, ואם למדת משהו, ספר לחבר'ה על האתר הזה, כדי לאפשר גם להם ליהנות מבריאות טובה יותר והבנה ברורה יותר של חיים:

הכלים לפתרון בעיות רבות מספור נמצאים בידינו. במהלך הזמן בכוונתי להוסיף טיפים. במידה ואהבת את הטיפים ואת/ה מעוניין/ת להתעדכן כשיצאו נוספים, את/ה מוזמן/ת לבקר מפעם לפעם. —————————————————————————————————————————-

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם, תוכלו למצוא בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך".

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר. טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

      •  למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר
      • כל הזכויות שמורות למחבר

עשו לייק לדף שלי בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.