טיפול טבעי למחלת הסרטן

It's only fair to share...Share on FacebookShare on RedditShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

אני לא יכול שלא לשאול את עצמי – מי הגאון שהמציא את הכימותרפיה ואת ההקרנות, ומה עבר לו בראש כשהוא חשב על הרעיון המבריק להרעיל את הגוף כולו כדי שאולי הגידולים הסרטניים ימותו לפני שמערכות חיוניות בגוף יקרסו או שאברים אחרים בגוף ימותו מאותה הרעלה – ואיך זה שמיליוני בני אדם בכל העולם הולכים לקבל את טיפולי התרעלה האלו כמו עדר של זומבים ממושמעים, מבלי להטיל בהם ספק או לנסות דרכים אחרות להתגבר על המחלה.

 הכימותרפיה היא אחת ההונאות הגדולות של הרפואה – ואולי הגדולה מכולן. מרבית חולי הסרטן ש"הבריאו בזכות הכימותרפיה" חוו תוך חמש שנים מההחלמה סרטן הרבה יותר אגרסיבי שבחלק גדול מהמקרים הביא למותם.
הסיבה לכך היא שאחרי טיפולים כימותרפיים במקרים רבים נותרים בגוף תאים סרטניים בודדים שהכימותרפיה לא הצליחה להשמיד. מכיוון שהרפואה יכולה לראות גרורות רק כשהן מגיעות לגודל שבו ניתן להבחין בהן והגוף כבר מוחלש מן ההרעלות, תאים בודדים המסתובבים בגוף וכבר שרדו את הרעל הכימי, במהלך השנים שאחרי ה"החלמה", הולכים ומתחלקים וצומחים לגידולים אלימים הרבה יותר מהגידול הראשוני. לעומת זאת, במידה ופועלים לשיפור תפקודו של המנגנון החיסוני ולחיזוקו של הגוף, ישנו סיכוי הרבה יותר גדול שהגוף יחסל אותם באופן מוחלט, מבלי להשאיר תאים תועים שיחסלו אותו מאחורי הסיבוב.
אילו לא היה לי ניסיון בטיפול בסרטן, לא הייתי מעז להציע לאנשים פתרון בדרך שלי, אבל מניסיון, אפשר – ולדעתי גם עדיף לא לעבור את הגיהינום הכימותרפי, ובמקום זה לתמוך בגוף, ומפה צריך לתת לאנשים את המידע, ואת הזכות לבחור באיזו דרך הם מעוניינים להתמודד עם הסרטן, ושכל אחד יעשה מה שהוא מוצא לנכון…

להבדיל מהגישה המקובלת של הרפואה להילחם במחלות באמצעות החלפת המנגנון החיסוני בתרופות ובאמצעים מלאכותיים, אני מאמין בחיזוק הגוף על מנת לאפשר לו לעשות את העבודה ביעילות המרבית – ולא בהחלשתו והרעלתו.
מעל עשרים שנה שאני מטפל בכל מיני מגבלות ובעיות בריאותיות בטיפולי רייקי, שבהן ראיתי לא מעט מה שמוגדר "נסים רפואיים" באופן סדרתי.

לצערי, הניסיון שלי בטיפול בסרטן מועט יחסית, מאחר שכשנודע לאדם שהוא חולה הוא נבהל ונשאב אוטומטית למערכת הקובעת לו לוחות זמנים – ומטפלת בו באמצעים הקונבנציונליים הכוללים הקרנות, התקפות כימותרפיות, כריתות אברים וניתוחים להסרת גידולים, והשורדים שורדים, אך רבים אינם שורדים.

אם אתה חולה בסרטן ואינך מעוניין להפקיר את גופך לטיפולים כימותרפיים, להקרנות ולשאר מרעין בישין, שווה לשקול ריפוי באמצעות טיפולים רייקי, שהם מחזקים ותומכים בגוף ומאפשרים לו להילחם במחלה ביעילות מרבית, וללא השלכות מזיקות, הניסיון הזה כדאי – ובמקרים רבים גורלי.

אמנם איני יכול להבטיח ביטחון מוחלט, אך יש לזכור שגם הטיפולים הרפואיים אינם מבטיחים הצלחה, ועל סמך ההבנה והניסיון שלי בנושא, בטיפולים הוליסטיים יש סיכוי גדול יותר להתגבר על המחלה – ומבלי לקרוע את הגוף בטיפולים פולשניים ורעילים. אם הכימותרפיה הייתה מרפאה, לא הייתה לי שום הצדקה להציע דרך שונה, אבל ההוספיס ובתי הקברות מלאים בכאלו שהאמינו ברפואה וקיבלו כימותרפיה והקרנות, ועובדה היא שלאף אחד אין אחריות על תוצאות הטיפול.

התנסות ראשונה שלי בטיפול בסרטן:

בשנת 2011 שנים צמח לאבי גידול מסוג קרצינומה (BCC) על הקרקפת.
בתחילה לא חשבתי לנסות לעזור בטיפולי רייקי, מכיוון שסרטן נחשב בחברה שלנו למן "טאבו" שלא מתעסקים אתו – והמוניטין המפחיד הזה גרם גם לי להירתע מלקחת את הדברים לידיים.
כך, מפעם לפעם לקחתי אותו לבדיקות בקופת חולים – והגידול הלך וצמח, עד שבשלב כלשהו הגידול הגיע לגודל של מטבע של חמישה שקלים, התחיל להפריש נוזלים דוחים למדי – ומפעם לפעם גרם לו כאבי תופת.
כמי שטיפל בו מבין בני המשפחה, יום אחד כשהוא סבל מכאבי תופת לקחתי אותו למיון באסף הרופא על מנת שיקבל טיפול.
בזבזנו חצי יום במיון בעיקר בלא לעשות כלום. בסופו של דבר הגיע רופא ושלח אותנו הביתה אחרי שאמר לנו להמתין לתור לניתוח להסרת הגידול בעוד חצי שנה

חצי שנה בנאדם בגיל 83 צריך לחיות עם גידול על הקרקפת שגורם לו לכאבי תופת.
חצי שנה של המתנה לטיפול, בזמן שתוך ימים הגידול יכול היה לעשות דרך קצרה מאד ולחדור לו למוח, להוציא גרורות והשד יודע מה עוד…
כשהבנתי שאין לצפות לישועות מהמערכת, בלית ברירה החלטתי לנסות לעזור לו להירפא באמצעות טיפולי רייקי.
מה שעודד אותי היה שהבחנתי שכשסבל מהכאבים, טיפול רייקי הביא לו הקלה עצומה ולעתים תוך שניות חזר לחייך.

ידעתי שאם יש ירידה בכאב, משהו טוב קורה שם ואנחנו בדרך הנכונה, והחלטתי להמשיך לטפל בתדירות גבוהה, על מנת לשמור על המומנטום של השיפור. לשם כך הגעתי אליו בין שלוש לארבע פעמים בשבוע על מנת לטפל בו.
אחרי שלושה חודשים שבהם הגידול קטן בהתמדה, הגידול נעלם כלא היה.
מלבד התיעוד במסמכים הרפואיים, לא נותר ממנו סימן ולא זכר.

כחודש לפני התאריך לניתוח התקשרו אלי מבית החולים אסף הרופא על מנת לתאם את הניתוח.
הודעתי להם שהם יכולים לבטל את התור מכיוון שלא נותר להם מה להסיר.
התור אכן בוטל בלי שאלות "מיותרות", ותודה למערכת הבריאות שבלית-ברירה גורמת לי לבחון את האלטרנטיבה ומאפשרת לי להבין יותר על מה שאפשרי במסגרת של טיפולים כל כך אלגנטיים וידידותיים, לא פולשניים ולא רעילים ושאינם מסכנים את הגוף.
אחרי עשרים שנה שבהן אני טוען את זה – עכשיו זה גם הוכח מדעית. אולי יהיה לכם יותר קל לקבל

מחקר חדש בחקר הסרטן: "טיפולים כימותרפיים מאיצים את המחלה"

המחקר, שנערך בפקולטה לרפואה בטכניון, ברמב"ם ובמכון ויצמן, מסביר כיצד טיפול בסרטן מגביר את אלימות המחלה. כעת מפתחים החוקרים דרכים לעיכובו של מנגנון זה

עשו לייק לדף שלי בפייסבוק

card_reiki

One Response to טיפול טבעי למחלת הסרטן

  1. שרית says:

    ריפוי הסרטן שכתבת, ושאר המחלות שאתה מרפא, מרגש מאוד. מניסיון אישי, הרפוי שאתה מעביר, עוצמתי יותר מכל טיפול אלטרנטיבי או קונבנציונלי המוכר היום. נשאר רק להודות בגדול על הזכות לקבל אצלך טיפול,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.