ריפוי טבעי של מחלת הסרטן

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Share on Reddit
Reddit
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

מאת : איל כהן

ברור לי עד כמה שקשה לאדם שהתבשר שהוא חולה בסרטן, לקבל החלטה שעשויות להיות לה השלכות מרחיקות לכת לגבי גורלו, ועד כמה שמבחינה פסיכולוגית קשה להתנתק מהמערכת שבה אנו מחונכים לתת אמון בכל הקשור לבריאותנו, ומהדפוסים המקובלים בחברה הנורמטיבית, ולכן, במקרים של מחלה כמו הסרטן האנשים שעשויים להיות מועמדים לריפוי טבעי, הם חלק קטן ביותר מתוך האוכלוסייה, ומרבית האנשים ישלמו הון עתק על מנת לעבור ניתוחים בבתי החולים הטובים ביותר, ולאחר מכן טיפולים של כימותרפיה והקרנות למיניהן.

אף על פי כן, אני לא יכול שלא לשאול את עצמי מי הגאון שהמציא את הכימותרפיה ואת ההקרנות, ומה עבר לו בראש כשהוא חשב על הרעיון המבריק להרעיל את הגוף כולו, כדי שאולי הגידולים הסרטניים ימותו לפני שמערכות חיוניות בגוף יקרסו – או שאברים אחרים בגוף ימותו מאותה הרעלה, ואיך זה שמיליוני בני אדם בכל העולם הולכים לקבל את טיפולי התרעלה האלו כמו עדר של זומבים צייתנים, שאין להם שום יכולת להטיל ספק – או לנסות דרכים אחרות להתגבר על המחלה.

אני רואה בכימותרפיה אחת ההונאות הגדולות של הרפואה – ואולי הגדולה מכולן, ועובדה היא שגם במקרים שהטיפול נחשב למוצלח, מרבית חולי הסרטן ש"הבריאו בזכות הכימותרפיה", תוך חמש שנים מההחלמה חוו סרטן הרבה יותר אגרסיבי שהביא למותם בסבל ובייסורים.

הסיבה לכך היא שבטיפולים הרפואיים מסירים בניתוח את הגידול הנראה לעין, ולאחר מכן שוטפים את הגוף ברעלים בצורת טיפולים כימותרפיים והקרנות, אך מכיוון שהרפואה יכולה לראות גרורות רק כשהן מגיעות לגודל שבו ניתן להבחין בהן, במקרים רבים נותרים בגוף תאים סרטניים בודדים שהרפואה אינה רואה. מבחינת הרפואה הטיפול נחשב למוצלח, אך אותם תאים בודדים שהכימותרפיה לא הצליחה להשמיד המסתובבים בגוף וכבר שרדו את הרעל הכימי, במהלך השנים שאחרי ה"החלמה", הולכים ומתחלקים וצומחים לגידולים אלימים הרבה יותר מהגידול הראשוני, וסיכוייו של הגוף המוחלש מהסבב הקודם של המחלה לעמוד בסבב נוסף של טיפולים כימותרפיים, קלושים.

לעומת זאת, כשאנו מסתמכים על טיפולים המחזקים את הגוף ואת המנגנון החיסוני, ישנו סיכוי הרבה יותר גדול שהגוף יחסל את הגידולים באופן מוחלט, מבלי להשאיר תאים תועים שיחסלו אותו מאחורי הסיבוב.

אם אתה חולה בסרטן ואינך מעוניין להפקיר את גופך לטיפולים כימותרפיים, להקרנות ולשאר מרעין בישין, שווה לשקול ריפוי באמצעות טיפולי הילינג ורייקי, בו אנו מסתמכים על הגוף. משמעות הדבר היא שבמידה ואחרי טיפול או שניים אנו מצליחים להשיג שיפור כלשהו במצב התפקודי או ירידה ברמת הכאב, אנו יודעים שהשיפור הושג הודות לכך שהפעילות של הגידול פחתה, ושאם נמשיך באותה הדרך, המנגנון החיסוני בסופו של דבר יוכל לחסל אותו לחלוטין, יחד עם גרורות  למיניהן. במידה ולא הצלחנו להשיג שיפור, תוכל תמיד לחזור לבית החולים, שם יקבלו אותך בזרועות פתוחות, אך אם תצליח להימנע מהטיפולים ברעלים, איכות חייך תשתפר לבלי היכר. 

טיפולים הוליסטיים מחזקים ותומכים בגוף ומאפשרים לו להילחם במחלה ביעילות מרבית, ללא השלכות מזיקות, וניסיון זה כדאי, מאחר והוא אינו כרוך בגרימת סבל, בכאבים ובנזקים לרקמות שונות בגוף העלולים להתבטא במחלות – ובמקרים רבים גורלי.

אילו לא היה לי ניסיון בטיפול בסרטן, לא הייתי מעז להציע לאנשים את הפתרון בדרך שלי, אבל מניסיון הדבר אפשרי, ותוכל לקרוא עליו בדף ההילינג שלי – ולדעתי גם עדיף על פני הגיהינום הכימותרפי, והדרך ההוגנת היא לתת לאנשים את המידע, ואת הזכות לבחור בדרך הם מעוניינים להתמודד עם הסרטן, ושכל אחד יעשה מה שהוא מוצא לנכון…

אחרי עשרים שנה שבהן אני טוען את זה – עכשיו זה גם הוכח מדעית, מה שאומר שאולי יהיה לך יותר קל לקבל:

מחקר חדש בחקר הסרטן: "טיפולים כימותרפיים מאיצים את המחלה"

המחקר, שנערך בפקולטה לרפואה בטכניון, ברמב"ם ובמכון ויצמן, מסביר כיצד טיפול בסרטן מגביר את אלימות המחלה. כעת מפתחים החוקרים דרכים לעיכובו של מנגנון זה

card_reiki

טיפים אלו – ורבים אחרים העשויים לשפר את איכות חייכם לאין ערוך, ואף להאריך אותם בטוב, תוכלו למצוא בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך".

—————————————————————————————————————————-

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה

—————————————————————————————————————————-

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר.
טלפון לפרטים ולהזמנות 052-2218612

למד יותר על גופך ותוכל ליהנות ממנו יותר

One Response to ריפוי טבעי של מחלת הסרטן

  1. שרית says:

    ריפוי הסרטן שכתבת, ושאר המחלות שאתה מרפא, מרגש מאוד. מניסיון אישי, הרפוי שאתה מעביר, עוצמתי יותר מכל טיפול אלטרנטיבי או קונבנציונלי המוכר היום. נשאר רק להודות בגדול על הזכות לקבל אצלך טיפול,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.