“דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

ספרים רבותיי ספרים…

את סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” כתבתי בעקבות חוויית הארה עוצמתית שחוויתי בשנת 1993, שגרמה לי לתפוס את המציאות באופן שונה לחלוטין מן המקובל. תפיסה זו שאני מכנה בשם מודעות אובייקטיבית, עוסקת בהבנת המימד האנרגטי של החיים, ממנו המדע והרפואה מתעלמים באופן שיטתי ומכוון. תמצא בה הסברים למצוקות ולמחלות רבות שהרפואה אינה מוצאת להן הסבר ממשי, מן הסיבה שהן מתפתחות ומתקיימות כתוצאה מהפרת איזונים בממד האנרגטי, בזמן שהרפואה מרוכזת בחומר. המֵמַד האנרגטי, אף שאינו נראה לעין, אחראי לתופעות רבות מספור בחיינו, ולמעשה, בכל הקשור לבריאות ולאיכות החיים, הוא בעל חשיבות גדולה יותר מן המֵמַד החומרי שבו אנו ממוקדים.

סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” היא למעשה מסע רוחני הנפתח בהבנת מחלות החניכיים, כתוצאה של ההפרת הגסה ביותר של איזון האנרגיה שאיתה גופנו מתמודד בחיי היומיום, ומוביל את הקורא שלב אחרי שלב, להארה רוחנית שתכליתה הבנת תפקודי האנרגיה ברזולוציות גבוהות יותר של החיים – בין אם במימד הגופני, בין אם במימד הרגשי ובין אם במימד השכלי.

המדע והרפואה, המתעלמים מן המימד האנרגטי, אינם מבינים מחלות המתפתחות כתוצאה מהפרת איזונים אנרגטיים, והם נוטים להגדיר אותן כ”מחלות אוטואימוניות”, “פסיכוסומטיות”, “כרוניות”, “תורשתיות”, “ויראליות”, “מקור לא ידוע” וכד’. בהמשך לכך, מטפלים בסימפטומים שלהן באמצעות תרופות לכל החיים, ובהמשך באמצעות ניתוחים, החלפת אברים וטיפולים פולשניים אחרים.

הבנת תפקודי הגוף בהיבט האנרגטי, מאפשרת להבין מצוקות ומחלות רבות ושונות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזון האנרגיה, ובהמשך לכך, לשמור על בריאותנו ועל תפקודינו השונים – ואף לאפשר לגוף להחלים ממחלות רבות ושונות באופן טבעי, באמצעות שמירה על איזון האנרגיה או תמיכה אנרגטית, בטיפולים הוליסטיים המעודדים את יכולות הריפוי המופלאות של הגוף, וגורמים להם להתממש בצורה אופטימלית, בהתבסס על שאיפתו הטבעית של הגוף להתקיים במצב בריא ושלם, ולהמנע מתרופות ומטיפולים רפואיים.

הספר הראשון בסדרה ‘דברים שלא תשמע מהרופא שלך’, הנקרא “הריפוי המוחלט למחלות החניכיים הנפוצות“, מסביר את נסיגת חניכיים ודלקות חניכיים, שהן הסיבה העיקרית לאיבוד השיניים בין בני האדם, כמחלות המתפתחות כתוצאה מהפרה מתמשכת של איזון האנרגיה ברקמת החניכיים. ספר זה מביא את הדרך היחידה לריפוין הטבעי של מחלות אלו, שעד כה גרמו לפגיעה משמעותית באיכות החיים של הסובלים מהן, ואילצו אותם לעבור טיפולים יקרים וכואבים כמו ניתוחים, איבוד שיניים, השתלות שיניים, עלויות עתק, וגרמו סבל, כאב, ושימוש בתרופות, ללא סיכונים – ובמאה אחוז הצלחה.

הספר השני בסדרה ‘דברים שלא תשמע מהרופא שלך’, הנקרא בשם ‘(י)סודות הבריאה’ שיצא בנובמבר 2004, הוא למעשה מקור המידע היחיד בעולם המציע אלטרנטיבה הגיונית להתפתחות החיים, כאשר הוא מציג את האנרגיה כיסוד החיים, ומסביר כיצד החיים התפתחו בגלל הדחף הטבעי של אנרגיה להשתמר ולהתפתח, להבדיל מהתפיסה הדתית הטוענת שאלוהים ברא את העולם עם כל היצורים בשבעה ימים – ומהתפיסה המדעית, הטוענת שהתפתחות החיים היא תוצאה של רצף אקראי של מוטציות של DNA שהגיע הנה באקראי עם איזשהו כוכב שביט.

הספר “(י)סודות הבריאה” מסביר את הגוף כישות אנרגטית, ואת  תפקודם של אברים שונים בייצור, שימור וויסות האנרגיה, כיצד הגוף פועל באמצעות האנרגיה, ומאפשר להבין לא מעט תופעות גופניות ומחלות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזונים בהיבט האנרגטי, על כל התהליכים והתופעות הקשורים בהן.

המחלה השכיחה ביותר בין אלו המוסברות בו, היא מחלת השפעת על כל תסמיניה וסיבוכיה, המוסברים בו כקריסת מערכות כתוצאה מהתקררות, ומביא דרכים למניעתם ולריפוים.

מעבר להסבר יוצא הדופן לבעיות בריאותיות ולפתרונות המוצעים להן, גולת הכותרת של הספר “(י)סודות הבריאה“, ואולי הפרק החשוב ביותר בו, הוא “סיפור בראשית – והפעם באמת“, המביא את התאוריה היחידה למעשה שיש בה היגיון, להבנת החיים כשאיפה של אנרגיה להשתמר ולהתפתח, כאשר החומר משמש כתבנית שבה מתקיימים תהליכי האנרגיה.

לתפיסתי, המידע שבספר זה כה עוצמתי, שהוא הדרך היחידה להציל את האנושות מעצמה, מאחר והמקור לכל הבעיות של האנושות ושל העולם מצוי בכך שהאדם, במסגרת חיפושיו אחר האמת בנוגע לחיים ולמשמעות הקיום, הגיע אל הדתות, המסבירות את החיים כיצירה של אלוהים, ומכתיבות בשמו אורח חיים שהוא במובנים רבים הרסני.

הטיפים הבריאותיים באתר זה, הם ברוח סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך“, וככל שתתקדם בקריאתה, תלמד עד כמה מחלות ניתן לרפא וכמה סבל עשוי להיחסך באמצעות שמירה על איזונים שונים במרחבי המֵמַד האנרגטי.

המידע שבספר זה עשוי להביא לשיפור משמעותי באיכות החיים של כל מי שיקרא אותו  –  ולהוריד משמעותית של העומס העצום ממערכת הבריאות ומן החברה כולה.

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר או, במידה ואתם באזור ראשון לציון, תוכלו לרכוש אותו ישירות מהמחבר. טלפון לפרטים ולהזמנות : 052-2218612


הבהרה חשובה;

סדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” לא עוסקת ברפואה אלא בבריאות. 

איל כהן מחבר הסדרה, אינו רופא, והמידע בסדרת הספרים “דברים שלא תשמע מהרופא שלך” אינו מידע רפואי, אלא מיועד לשוחרי בריאות טבעית, מתוך הבנה שונה של המציאות מן המקובל.

המעוניין במידע רפואי, ייעוץ רפואי או טיפולים רפואיים יפנה לרופא.

————————————————————————————————————————————–

“דברים שלא תשמע מהרופא שלך”

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה, ההיבט האנרגטי של הגוף והחיים.

———————————————————————————————————————————

  • דברים שלא תשמע מהרופא שלך” – למד יותר על גופך ותוכל להימנע מסבל רב וליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.