"דברים שלא תשמע מהרופא שלך"

ספרים רבותיי ספרים…

את סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך" כתבתי בעקבות חוויית הארה עוצמתית שחוויתי בשנת 1993, שהובילה לגיבוש של תפיסת מציאות שונה לחלוטין מן המקובל, אותה אני מכנה בשם מודעות אובייקטיבית, העוסקת בתפיסת החיים כאנרגיה, מבהירה תעלומות, מצוקות ומחלות רבות שהרפואה אינה מוצאת להן הסבר ממשי, מן הסיבה שהן מתפתחות ומתקיימות כתוצאה מהפרת איזונים בממד האנרגטי, ממנו המדע והרפואה מתעלמים באופן שיטתי ומכוון. אף שמֵמַד זה אינו נראה לעין הרגילה, הוא אחראי לתופעות רבות מספור בחיינו, ולמעשה, בכל הקשור לבריאות ולאיכות החיים, הוא בעל חשיבות גדולה יותר מן המֵמַד החומרי שבו אנו ממוקדים.

סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך" היא למעשה מסע רוחני המתחיל בהבנת מחלות החניכיים כתוצאה של הפרת גסה וברורה של איזון האנרגיה, ומוביל את הקורא שלב אחרי שלב, ספר אחר ספר, להארה רוחנית שתכליתה להבין את החיים כאנרגיה – ואת הגוף כתבנית אנרגיה, החייבת להתקיים בטווח צר של איזונים על מנת לתפקד במצב בריא.

המדע והרפואה, המתעלמים מהפאן האנרגטי, אינם מבינים מחלות המתפתחות כתוצאה מהפרת איזונים אנרגטיים, והם נוטים להגדיר אותן כ"מחלות אוטואימוניות", "פסיכוסומטיות", "כרוניות", "תורשתיות", "ויראליות", "מקור לא ידוע" וכד' – ומטפלים בסימפטומים שלהן באמצעות תרופות לכל החיים, ובהמשך באמצעות ניתוחים, החלפת אברים וטיפולים פולשניים אחרים.

הבנת תפקודי הגוף בהיבט האנרגטי, מאפשרת להבין מצוקות ומחלות שונות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזון האנרגיה, ובהמשך לכך, הימנעות מפגיעות בממד זה, תאפשר לנו לשמור על בריאותנו ועל תפקודינו השונים – ואף תאפשר לגוף להחלים ממחלות רבות ושונות באופן טבעי, באמצעות תמיכה אנרגטית, מבלי להיזקק לטיפולים רפואיים.

הטיפים הבריאותיים באתר זה ועוד רבים אחרים, מצויים בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך", וככל שתתקדם בקריאת הסדרה, תלמד עד כמה מחלות ניתן לרפא וכמה סבל עשוי להיחסך באמצעות שמירה על איזונים שונים במרחבי המֵמַד האנרגטי. כמו כן, ניתן להעצים את הריפוי, לזרז ולשפר אותו, באמצעות מתן תמיכה אנרגטית בטיפולי רייקי או הילינג – או בטיפולים הוליסטיים אחרים המעודדים את הגוף ואת יכולות הריפוי המופלאות שלו, וגורמים להם להתממש בצורה אופטימלית, בהתבסס על שאיפתו הטבעית של הגוף להתקיים במצב בריא ושלם.

  • הספר הראשון בסדרה 'דברים שלא תשמע מהרופא שלך', הנקרא "הריפוי המוחלט למחלות החניכיים הנפוצות", מסביר את נסיגת חניכיים ודלקות חניכיים, שהן הסיבה העיקרית לאיבוד השיניים בין בני האדם, כמחלות המתפתחות כתוצאה מהפרה מתמשכת של איזון האנרגיה ברקמת החניכיים. ספר זה מביא את הדרך היחידה לריפוין הטבעי של מחלות, שעד כה אילצו את הסובלים מהן לעבור טיפולים יקרים וכואבים הפוגעים משמעותית באיכות החיים שלהם – ללא תרופות וניתוחים, ללא סבל, ללא כאב ללא עקירת שיניים, ללא עלויות וללא סיכונים – ובמאה אחוז הצלחה.
  • הספר השני בסדרה 'דברים שלא תשמע מהרופא שלך', הנקרא בשם '(י)סודות הבריאה' שיצא בנובמבר 2004, הוא למעשה מקור המידע היחיד בעולם המציע אלטרנטיבה הגיונית להתפתחות החיים, כאשר הוא מציג את האנרגיה כיסוד החיים, ומסביר כיצד החיים התפתחו בגלל הדחף הטבעי של אנרגיה להשתמר ולהתפתח, להבדיל מהתפיסה הדתית הטוענת שאלוהים ברא את העולם עם כל היצורים בשבעה ימים – ומהתפיסה המדעית, הטוענת שהתפתחות החיים היא תוצאה של רצף אקראי של מוטציות.

הספר "(י)סודות הבריאה" מסביר את הגוף כישות אנרגטית, ואת  תפקודם של אברים שונים בייצור, שימור וויסות האנרגיה, כיצד הגוף פועל באמצעות האנרגיה, ומאפשר להבין לא מעט תופעות גופניות ומחלות המתפתחות כתוצאה מהפרות שונות של איזונים בהיבט האנרגטי, על כל התהליכים והתופעות הקשורים בהן.

המחלה השכיחה ביותר בין אלו המוסברות בו, היא מחלת השפעת על כל תסמיניה וסיבוכיה, המוסברים בו כקריסת מערכות כתוצאה מהתקררות, ומביא דרכים למניעתם ולריפוים.

מעבר להסבר יוצא הדופן לבעיות בריאותיות ולפתרונות המוצעים להן, גולת הכותרת של הספר "(י)סודות הבריאה", ואולי הפרק החשוב ביותר בו הוא "סיפור בראשית – והפעם באמת", המביא את התאוריה היחידה למעשה, שיש בה היגיון, להבנת החיים, כשאיפה של אנרגיה להשתמר ולהתפתח, כאשר החומר משמש כתבנית שבה מתקיימים תהליכי האנרגיה.

לתפיסתי, המידע שבספר זה כה עוצמתי, שהוא הדרך היחידה להציל את האנושות מעצמה, מאחר והמקור לכל הבעיות של האנושות ושל העולם מצוי בכך שהאדם, במסגרת חיפושיו אחר האמת בנוגע לחיים ולמשמעות הקיום הגיע אל הדתות, המסבירות את החיים כיצירה של אלוהים, ומכתיבות בשמו אורח חיים שהוא במובנים רבים הרסני.

המידע שבספר זה עשוי להביא לשיפור משמעותי באיכות החיים של כל מי שיקרא אותו  –  ולהוריד משמעותית של העומס העצום ממערכת הבריאות ומן החברה כולה.

ניתן להזמין את הספרים דרך הדואר או, במידה ואתם באזור ראשון לציון, תוכלו לרכוש אותו ישירות מהמחבר. טלפון לפרטים ולהזמנות : 052-2218612


הבהרה חשובה;

סדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך" עוסקת בבריאות ולא ברפואה.

איל כהן מחבר הסדרה, אינו רופא, והמידע בסדרת הספרים "דברים שלא תשמע מהרופא שלך" אינו מידע רפואי, אלא מידע המיועד לשוחרי בריאות טבעית, מתוך הבנה שונה של המציאות מן המקובל.

המעוניין במידע רפואי, ייעוץ רפואי או טיפולים רפואיים יפנה לרופא.

————————————————————————————————————————————–

"דברים שלא תשמע מהרופא שלך"

ריפוי טבעי למחלות החניכיים

דברים שלא תשמע מהרופא שלך

(י)סודות הבריאה

(י)סודות הבריאה, ההיבט האנרגטי של הגוף והחיים.

———————————————————————————————————————————

  • "דברים שלא תשמע מהרופא שלך" – למד יותר על גופך ותוכל להימנע מסבל רב וליהנות ממנו יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.